fbpx
Testování

Uspořádejte párty s křupavými krekrami TUC

Máte v plánu nějakou super párty? Oslavu narozenin, posezení s přáteli, dámskou jízdu? Pak se nechejte inspirovat rychlým pohoštěním, které jsme vyzkoušeli.

Připravili jsme krekry TUC, které jsou perfektním základem pro trochu méně tradiční občerstvení. Jednohubky totiž nemusíte připravovat jen z baget nebo rohlíků. Mnohem chutnější budou na křupavém TUC základu.

Když jsme z TUCek připravovali jednohubky, nemazali jsme je žádnou pomazánkou, aby zůstaly pěkně křupavé. Zato jsme je ozdobili vším, co nás napadlo. Křepelčími vajíčky (ty opravdu doporučuji!!!), různými druhy sýra, kousky zeleniny, šunkou, sušeným salámem, klobáskou, kouskem domácího rillettes. Fantazii se meze nekladou.

Do misky jsme nasypali mini TUC. Ty nám ovšem velice rychle sebraly děti, které si je odnesly k hraní her. Nevadí. Připravili jsme si ještě jedno TUC občerstvení.

Několik druhů pomazánek nebo dipů, které jsme připravili do mističek. TUC krekry jsme do pomazánek namáčeli a přikusovali k nim na plátky nakrájenou zeleninu, sýry i uzeninu.

Největší úspěch měl česnekový dip ze zakysané smetany se sýrem a také cizrnový hummus s červenou řepou. Výborně se k namáčení TUC krekrů hodí také různé pomazánky z nadýchaného žervé.

Jak to mám s TUCkami já? Odpovídala jsem pro magazín Žena-in.cz

Krekry TUC patří už dlouhá léta moje oblíbené. Nikdy je nezapomeneme koupit, když nás čeká dlouhá cesta autem, ale nesmí chybět ani v našem domácím košíku s pamlsky. Mám ráda i mini variantu v sáčku, která je praktická třeba pro děti na výlet. Miluji obyčejné TUC bez příchuti, děti zbožňují sýrové a slaninové. Nikdy nezapomeneme vyzkoušet nové příchuti, aktuálně máme doma rajčatové a se semínky. Obojí u nás zabodovaly. TUC můžu klidně naskládat na talíř, když přijede návštěva, všem totiž chutnají. A když jde o návštěvu, pro kterou chystáme větší občerstvení, tak k TUCkám nachystám ještě několik druhů dipů nebo pomazánek. TUCky se totiž dají skvěle zdobit jako chlebíčky. Ještě raději však mám, když připravím dva, tři druhy dipů – sýrový, česnekový, rajčatový, s olivami, prostě různé. A k nim na namáčení kousky zeleniny, hlavně mrkev, okurek, řapíkatý celer, papriku a několik druhů TUC. Hosté si potom vyberou co si zrovna do dipu namočí.

Další tipy na pomazánky a dipy, které můžete skvěle zkombinovat s TUC krekry.

Pomazánka z černého kořene

Tvarohová pomazánka s mrkví

Testování proběhlo ve spolupráci s magazínem Žena-in.cz.

Dobrou chuť přeje Elly.