fbpx
Co se nikam nevešlo

Spolupráce s námi

Náš blog byl založen v roce 2012. Tehdy, při cestě do práce, mě napadlo, že bych se svojí kamarádkou Lenkou chtěla mít společný blog. Byl krásný den na sklonku léta, svítilo slunce a věřte nebo ne, rovnou mě napadl i název. Bohyně kuchyně. Nejen proto, že já i Lenka vládneme svým kuchyním pevnou rukou, rády experimentujeme, pečeme i vaříme. Ale chtěla jsem, aby díky našim receptům sklízela v kuchyni úspěchy každá naše čtenářka. Aby byly bohyněmi své kuchyně. Blog je samozřejmě určený i pro mužské čtenáře.

Postupem času se z původního foodblogu stal blog, na kterém najdete mnohem více než jen vaření a pečení. Ráda přidávám také tipy na cestování, zážitky z našich cest, kratších i delších. Obě dvě s Lenkou jsme nejen vášnivé kuchařky, ale také čtenářky. Nesmí tady chybět také tipy na knihy, které stojí za přečtení. A díky miminku, malé Žofince, která se mi v roce 2018 narodila, se blog rozšířil také o témata pro rodiny s dětmi.

Aktuálně na blog přispívá především Elly, především kvůli Lenčině velkému pracovnímu vytížení. Elly má v současné době blogování a práci s tím spojenou jako full time job.

Co vám můžu nabídnout?

  • Vymyslím a nafotím recepty pro vaši značku
  • Připravím komerční článek pro vaši značku
  • Připravím článek o testování vašeho produktu, včetně fotografií
  • Připravím zajímavý obsah pro váš facebook nebo instagram
  • Nabízím podporu vaší značky na našem blogu, instagramu a facebooku

 

Při spolupráci s vámi přistupuji ke každé zakázce individuálně a vše ladím tak, aby byl výsledek podle vašich představ. Jak moje práce vypadá si můžete prohlédnout na blogu, instagramu a facebooku.

Líbí se vám moje nabídka? Kontaktujte mě na mailu elly@bohynekuchyne.cz. Spoustu věcí dokážeme doladit po mailu nebo telefonu, často jezdím do Prahy nebo Brna, kde se můžeme potkat osobně.

Reference

Téměř všechny spolupráce, na které jsem si vzpomněla najdete TADY.

S kým se pustím do spolupráce, si vybírám tak, aby mi daná spolupráce byla příjemná. Protože jedině tak dělám práci s radostí a na výsledku to jde jasně vidět.

Elly