fbpx
Testování

Připravte si cappuccino jako z kavárny. Horké i ledové.

Jsem kávová. To už je známá věc. Den bez kávy u mě snad neexistuje. Ať už si kávu dávám k práci, ke knížce na terase nebo někde v kavárně. Intenzivně jsem ji začala pít ve svém prvním (a jediném) zaměstnání. A už tehdy jsem milovala ochucená cappuccina v malých sáčcích, kterých jsem měla ve svém pracovním šuplíku zásobu.

Když jsem měla možnost vyzkoušet řadu Jacobs Cappuccino, neváhala jsem ani chvilku. Dorazila mi krabice se všemi druhy. A k nim i krásné hrníčky na kávu, které mají přesně objem na jeden sáček s nápojem. Příprava je velice snadná. Obsah sáčku vsypejte do hrníčku a zalijte vodou. Záměrně nepíšu, jestli horkou nebo studenou, protože Jacobs nabízí obě varianty.

Testovala jsem v horkém jarním dnu, kdy teploty byly spíš letní. A tak jsem první sáhla po ledovce, Iced Cappuccino Slaný Karamel. V jednom sáčku všechno, co miluju. Ledová káva a slaný karamel. Připraveno za chvilku, přidala jsem i pár kostek ledu a už jsem si nápoj vychutnávala.

Kromě ledovky obsahuje řada Jacobs Cappuccino i čtyři teplé nápoje. Original, ale také oblíbené příchutě Milka, karamel či vanilka. Vyrábí se ve Valašském Meziříčí a to se přiznám, že mě vždycky potěší. Protože bydlím kousek od jejich továrny a miluju, když jedu do města a při projíždění kolem mi do auta nádherně voní káva.

Z horkých nápojů jsem první připravila Jacobs Cappuccino Milka. Hned mi ho samozřejmě sebrala Tony, takže jsem stihla ochutnat jen trochu. Ledovku jsem podle návodu zalila studenou vodou, na přípravu Milka nápoje jsem použila horké mléko. A to je teda velká pecka!

Za mě je řada Jacobs Cappuccino hodně povedená, už má čestné místo v našem kávovém šuplíku a více než polovina sáčků už zmizela 🙂 To je jasný důkaz toho, že u nás doma všem chutná.

Jedno balení obsahuje 8 sáčků, tedy 8 porcí a stojí 59,90 Kč.