fbpx
Testování

Vánoční event pro čtenářky magazínu Žena-in.cz

Miluji kulinářské eventy, které náš magazín Žena-in.cz pořádá pro čtenářky a blogerky. Ten předvánoční se konal v pražském hotelu Mozaic a byl plný skvělých pochoutek. Mezi naše testování jsme zařadili i skvělé paštiky Pâté du Chef.

Pokud budete připravovat slavnostní tabuli, vybraný jídelníček, pak je pro vás značka Pâté du Chef a její paštiky velkou inspirací. Paštiky v dárkovém balení jsou vhodné i jako vánoční dárek pro vaše blízké, které ocení delikatesní dárek. Více najdete na http://www.pateduchef.cz/

Přiznám se, že pro mě tyto skvělé paštiky nejsou žádnou novinkou. Kupujeme je už roky, miluji třeba paštiky v keramických miskách, kterých mám doma už pěknou sbírku a používám je při výrobě domácích paštik. A paštiky značky Pâté du Chef se rozhodně vyrovnají doma s láskou vyráběným domácím paštikám.

Naše nejoblíbenější jsou ardénská hrubá paštika s ořechy, paštika s pečeným masem a husí paštika s hrozinkami. Ale vyzkoušeli jsme už opravdu všechny a nezklamala žádná.

Co jsme od Pâté du Chef testovali na akci? 

PÂTÉ DU CHEF PAŠTIKOVÉ MINI DORTÍKY 330 g
Paštikové mini dortíky jsou naprostou novinkou na českém trhu a jsou tím pravým, pokud chcete ozvláštnit Vaši sváteční tabuli nebo někoho obdarovat dárkem v podobě exkluzivní paštiky. Snadno je lze vyklepnout na talíř, odekorovat tím, co máte rádi a můžete podávat. Jsou také skvělou alternativou za tradiční sladké dorty. K dostání jsou v pěti různých příchutích – mandlová, provensálská, bruselská, kachní s pomerančem a pečené maso.

– Paštika s kachními játry a dekorací pomeranče
– Mandlová paštika s dekorací mandlí
– Provensálská paštika s dekorací


PÂTÉ DU CHEF PAŠTIKOVÁ MINI BONBONIÉRA 150 g

Vánoční paštiková bonboniéra je delikatesou, která nadchne nejen všechny milovníky paštik, ale také Vaše hosty či blízké. Jedná se o výběr těch nejlepších paštik a k dostání je v atraktivním balení obsahujícím 6 kousků. Složení příchutí je následující – mandlová, s kachními játry a šampaňským a bruselská s brusinkami, a každá z těchto paštik je obsažena dvakrát. Na trhu k dostání i ve větším 200g balení.

PÂTÉ DU CHEF SKLENICE 125 g
Pro paštiky ve skle s drátěným program jsou typické zajímavé a velmi netradiční příchuti (např. Madeira, šunka Merano, skotská whisky, apod.)

PÂTÉ DU CHEF a SANPAREIL MÍSY 1,5 kg
Paštiky v keramických nebo plastových mísách jsou ozdobou každé akce. Kromě výborné, krásně odekorované paštiky Vám vždy zbyde i miska k dalšímu používání.

–  PÂTÉ DU CHEF Ardénská paštika s jablky v keramické formě
– SANPAREIL Paštika se srnčím masem, švestkami a brandy

KRAJANKA TUNELY 1 kg
Paštikové tunely značky Krajanka jsou již stálicí mezi českými paštikami. Jsou k dostání v několika neodolatelných příchutích. Např. brusinová paštika je jednou z nejoblíbenějšími příchutí, hlavně tedy mezi ženami. Paštika s pečeným masem je zase zajímavá svou hrubou strukturou, takže ji ocení spíš možná muži.

U paštikových specialit Pâté du Chef je kladen velký důraz především na kvalitu použitých suroviny a recepturu. Tyto speciality se k vánočním svátkům hodí nejen luxusním balením, ale také vybraností chutí jednotlivých paštik. Každá návštěva i vaše rodina jistě ocení tyto lahůdky, protože obliba prémiových paštik s nevšedními příchutěmi a ingrediencemi se u nás těší stále větší a větší oblibě. Paštiky Pâté du Chef přináší zákazníkům neobvyklé receptury a příchutě (např. Cassis, Portské víno, šampaňské nebo třeba vanilka).

Více najdete na http://www.pateduchef.cz/