fbpx
Testování

Zamilovaný dárek, kterým zabodujete nejen na svatého Valentýna

Jestli máte doma partnera nebo partnerku, kteří milují dobré a kvalitní jídlo, a podle toho si také vybírají suroviny, tak zbystřete. Mám pro vás tip na dárek, kterým potěšíte svou polovičku na svátek zamilovaných.

O olivových stránkách Olivum.cz už jsem psala mnohokrát. Když na ně zabrousíte, tak nebudete vědět, který olej si vybrat dříve 🙂 A tak vám chci dnes představit něco úžasného…

Olivový olej, olivové perly nebo balzamikové perly. To je luxusní řada Full Moon z rodinné farmy Pago Baldías San Carlos, která vznikla v 17. století ve španělské Extremaduře.

Zajímavostí olivového oleje Full Moon je, že olivy na výrobu jsou sbírány za říjnového úplňku. Údajně tak dávají olivovému oleji magickou sílu.

Každopádně pokud nevěříte na magii, možná vás zaujme, že produkty Full Moon používá řada michelinských kuchařů a za kvalitu mluví i ceny z mezinárodních prestižních soutěží. 

Vedle oliv se na farmě Pago Bladías San Carlos pěstuje i vinná réva, která slouží k výrobě balsamica. To se vyrábí ze sladkých hroznů Pedro Ximénez. Balsamico zraje v sudech z amerického dubu 12 let. Olivový olej i balsamico jsou baleny v lahvích připomínající kostku, nádherné designové balení, které spolu s obsahem vytváří opravdu originální dárek.

Olivové a balzamikové perly původně vznikly pro molekulární gastronomii, ale své uplatnění najdou i v běžné kuchyni. Jedinečně ozdobí vaše pokrmy a jsou také výtečné chuťově. Při skusu vám doslova exploduje chuť olivového oleje nebo balsamica v ústech.

Dárkové balení FULL MOON olivového oleje a balsamica

Výjimečný dárek pro gurmány či gurmánky a milovníky zdravého životního stylu. Dárková kazeta obsahuje láhev      200 ml prémiového olivového oleje Full Moon a 200 ml láhev 12letého balsamica Full Moon Grand Reserva.

Cena: 889 Kč, zakoupíte na www.olivum.cz

Olivové perly Full Moon

Krásně dozdobí pokrmy a po skousnutí v ústech explodují. Jsou vyrobené z odrůdy Arbequina a obalené želatinou z mořských řas. Skrývají v sobě mytologickou sílu oliv sbíraných za úplňku. Perfektně dochutí maso, sýr, ryby, zeleninové saláty nebo mozzarellu. Ideální ke zdobení chuťovek, čokoládových dezertů. Tyto perly používají michelinští kuchaři a byly vyrobené pro molekulární kuchyni, fine dining a milovníky delikates.

Cena od 349 Kč, zakoupíte na www.olivum.cz

Balsamikové perly Full Moon

Perly s 12letým balzamikovým octem jsou obalené želatinou z mořských řas. Po skousnutí v ústech explodují, už to samo o sobě je skvělý zážitek. Perfektně ozdobí vaše pokrmy. Díky zrání octa v dubovém sudu voní po rozinkách a karamelu, mají tmavě mahagonovou barvu. Můžete je kombinovat s olivovými perlami Full Moon. Perfektně dochutí kachní a telecí maso zvěřinu, ryby, mořské plody a zeleninové saláty. O jejich kvalitě svědčí řada ocenění ze světových soutěží, používá je řada špičkových španělských i světových kuchařů a řada michelinských restaurací.

Cena od 349 Kč, zakoupíte na www.olivum.cz

Expolozi chutí a lásky na svátek svatého Valentýna v podobě Full Moon produktů i dalších skvělých olivových pro zakoupíte na www.olivum.cz!