fbpx
Testování

Testujeme s našimi čtyřmi kočkami granule PURINA® PRO PLAN®

Jsme kočičí domácnost. Naše kočky jsou mlsné stejně jako my, jejich páníčci.

S kočkami jsme začali, když byly děti malé a přivedly si od sousedů Kočku a Kocoura. Ano, přesně takhle se jmenovali. Postupně se u nás už protočilo pár koček a teď jsme zakotvili na počtu čtyři kousky, samí kastrovaní kocouři.

Johny k nám přicestoval vlakem z Prahy, Felixe jsme si dovezli z vedlejší vesnice, když nám jednu z koček zajelo auto. No a zbylí dva si nás našli sami. Šipka na nás plakala ze křoví když jsme šli sbírat na podzim šípky. Ron se narodil u jiných sousedů. Naše silná čtverka.

V tomhle počtu už spořádají celkem dost granulí a masových konzerv, které jim střídáme. Proč? Protože jim tak více chutná, neomrzí se jim jeden druh pořád dokola. Ale vždycky saháme pro kvalitním složení granulí a osvědčených značkách.

Krmivo, které našim kočkám chutná opravdu moc je značka PURINA® PRO PLAN®. S naší nejmladší kočkou Šipkou, která je ještě kotě, testujeme PURINA® PRO PLAN® Kitten, s vysokým obsahem kuřete. Máte-li doma kojící nebo březí kočku, je tohle krmivo vhodné i pro ni.

Můžu vám ale říct, že neuděláte chybu s žádným druhem PURINA® PRO PLAN®. My kupujeme pravidelně PURINA® PRO PLAN® ORIGINAL Adult 1+ OPTISENSES® s vysokým obsahem krůty a taky s vysokým obsahem lososa.

Jak už jsem psala, buď oba druhy střídám nebo je smíchám dohromady.

Máte zkušenosti se značkou krmiv pro kočky PURINA® PRO PLAN® ?

Článek vznikl ve spolupráci se značkou PURINA® PRO PLAN® a magazínem Žena-in.cz