fbpx
Nápoj,  Recepty,  Testování

Smoothie: Nejen letní potěšení s ECG

ecg2

Jedna z oblíbených činností, která se týká blogování, je testování drobných i větších spotřebičů. Díky tomu často zjistím, která sušička na ovoce je nejlepší (nebo spíš, která vyhovuje právě mě), který kuchyňský robot bude můj nejlepší pomocník a v které troubě se nejlépe peče. Když mě oslovila značka ECG s možností testovat jejich kuchyňské spotřebiče, s radostí jsem nabídku přijala.

ecg4

ECG znám od kamarádky, která je už dlouho spokojená s TÍMTO  smoothie mixérem. Já jsem k testování dostala model ECG SM 900 MIX & GO. Už na první pohled se mi líbil svou veselou zelenou barvou a velkým množstvím mixovacích nádob. K testování jsem se postupně dostávala celé prázdniny, teď vám můžu sepsat jak se mi  s ním pracovalo.

ecg1

Testovala jsem na ovoci ze zahrádky mých rodičů a na vlastním rybízu a ostružinách 🙂 Občas jsem něco přikoupila. Třeba meruňky, ty bohužel doma nemám.

Další výhodou ECG SM 900 MIX & GO jsou víčka, která najdete v balení, na každou nádobu. Umixované smoothie tak jednoduše uzavřete v nádobě a převezete sebou do práce nebo přenesete třeba na zahradu. Moc dobře se z nich pije, drží bezpečně zavřené.

ecg3

Jak mixuje?

Skvěle! Naskládáte do nádoby ovoce, případně trochu vody nebo mléka, či jogurtu. Uzavřete spodní částí s noži a položíte na základnu. Stačí dvě, tři zamáčknutí a máte dokonale hladké smoothie.

ecg

Smoothie, která musíte vyzkoušet…

Jaké kombinace jsem na mixéru ECG SM 900 MIX & GO vyzkoušela? Většinou velice letní, jak už jsem psala, co zahrada dala.

Smoothie z lesního ovoce

  • 250 g lesního ovoce (použila jsem borůvky a maliny)
  • 250 ml husté zakysané smetany
  • agávový sirup
  • 4 vrchovaté lžíce vanilkové zmrzliny

Všechny suroviny vložte do nádoby smoothie mixéru. Nasaďte uzávěr s noži a rozmixujte dohladka. Ihned podávejte.

ecg5

Jahodové smoothie s mátou

  • 300 g jahod
  • 400 g bílého jogurtu
  • několik mátových lístků
  • podle chuti agávový sirup

Všechny suroviny vložte do nádoby smoothie mixéru. Nasaďte uzávěr s noži a rozmixujte dohladka. Ihned podávejte.

ecg8

Smoothie colada

U tohoto smoothie jsem udělala vyjimku a nepoužila plody zahrady. Umixovala jsem však něco na způsob oblíbeného letního drinku Piña Colada. Pořádně vychlazený vás tento nápoj výborně osvěží. Je nealko, nebojte se 🙂 U nás toto smoothie frčí už nějakou dobu a je naše oblíbené.

Děkuji internetovému obchodu Expert.cz za poskytnutí smoothie mixéru na testování.