fbpx
Testování

Testujeme nový Pur Power Duo Effect s dvojím účinkem

I když mám domy myčku na nádobí a má ji snad každý, koho znám, občas je potřeba některé kousky nádobí umýt ve dřezu, pěkně postaru ručně. Jsou to nože, dřevěné nádobí, prkýnka, teflonové pánvičky, lahve na pití dětem do školy. Když se to takhle sepíše pohromadě, je toho celkem dost.

Mám své oblíbené značky mycích prostředků, které střídám a patří mezi ně i Pur. Nejraději mám řadu Pur Balsam, která je mi velice příjemná na ruce, a to konkrétně s Aloe Vera. Kdo má problémy s pokožkou, tak se po ní určitě podívejte v obchodě.

V redakci magazínu Žena-in.cz jsme měli testování novinky, Pur Power Duo Effect s dvojím účinkem. Byla jsem zvědavá, v čem je tento Pur jiný, co jsou jeho výhody a proč bych ho měla používat ve své domácnosti.

Pur Power Duo Effect pomáhá pečovat o vaše odpady. Protože dobře víte, jak často špinavé nádobí vypadá. Mastné, hodně ušpiněné, se zbytky jídla. A právě tím se po každém vypuštění špinavé vody ze dřezu zanáší odpad. Trubky se obalují špínou a právě proto občas ze dřezu cítíte nepříjemný zápach.

Pur Power Duo Effect obsahuje účinné látky, které nejen dokonale umyjí vaše nádobí, i když je třeba připálené nebo s mastnými skvrnami, ale také předchází zanášení kuchyňského odpadu. A to jsou určitě body navíc, protože kdo by chtěl stále čistit špatně odtékající a páchnoucí odpad.

Za mě Pur Power Duo Effect uspěl na jedničku. Poradí si opravdu i s hodně znečištěným nádobím a líbí se mi, že pečuje i o kuchyňský odpad.

 

Více informací najdete zde: www.pur-nadobi.cz.

Testování probíhalo ve spolupráci s magazínem Žena-in.cz.