fbpx
Co se nikam nevešlo,  NEVAŘÍME :-),  Testování

Testování Pur a Somat aneb jak jsme vařily v Chefparade

28

Už podruhé jsme se sešly se čtenářkami magazínu Žena-in.cz v Chefparade. Jak se nám společně vařilo?

Část redakce magazínu Žena-in.cz a naše čtenářky. Některé přijely se mnou vlakem z Moravy a tímto jim děkuji za příjemnou cestu 🙂 Jiné to k nám měly jen kousek metrem či tramvají. Všechny měly společné to, že nás rády čtou, rády vaří a rády se baví.

5

Měly jsme za úkol vyzkoušet a otestovat několik zajímavých produktů. O testování pánviček Tefal jsem psala už v minulém článku. Na těch jsme připravili vepřové medailonky, španělskou tortillu, fazolky s anglickou slaninou. MŇAM!

10

Dalším partnerem byla HERA. Na místě jsme upekly skvělé slané cupcaky s lososovou pěnou a jeden sladký druh. Z domu dovezla Klára další sladké základy, které jsme dozdobily na místě. A Janča Sohlichová upekla základy na Red Velvet Cupcaky. Pekly jsme, zdobily a dost se u toho všechny vyřádily.

13

Nakonec po nás zbyla kuchyně plná špinavého nádobí. Skleničky, talíře, hrnce. Všechno. A to přišel na řadu náš další partner. Somat, Bref a Pur.

19

Věřte nebo ne, čtenářky se praly o to, která si stoupne ke dřezu. V nabídce Pur byly totiž takové speciality, jako mycí gel s kokosem nebo levandulí. A ruce po mytí opravdu byly příjemně jemné a voňavé, přesně jak slibuje výrobce. Z nádobí pouštěly lehce i takové věci, jako přischlý krém nebo těsto.

mytí (1)

 

Velice mě potěšil výběr vůní. Na dovolené ve Francii jsem si nakoupila různé mycí gely, protože mi u nás chyběl výběr zajímavých vůní. A Pur si mé sympatie získal právě i díky netradičním vůním.

Somat nám zase pomohl poprat se s nádobím v myčce. Tuto značku používám i doma (hlavně gel) a nemůžu si ji vynachválit. Nejinak tomu bylo při čtenářském vaření.mytí (33)

Poslední testovaný byl Bref, který nám kuchyni pomohl uvést do původního stavu. Opět pro mě žádné překvapení. Jsem zvyklá Bref používat i doma a jsem s ním moc spokojená.

Už teď se těším na další akci s našimi milými čtenářkami. Snad bude co nejdříve…

mytí (49)