fbpx
Testování

Testovala jsem nové mycí kapsle Finish Ultimate All in 1

Ve spolupráci s magazínem Žena-in.cz jsem se pustila do testování nových mycích kapslí od značky Finish. Tuhle značku mám ráda a kupuji ji do své myčky celkem pravidelně. Proto jsem novinku ráda vyzkoušela.

Myčka u nás jeden často několikrát denně, protože vařím a peču pořád. Takže potřebuji prostředek, který nejen krásně umyje nádobí, ale zvládne to i na běžné programy, bez předmývání. Na to totiž není čas 🙂

Nové kapsle jsem vyzkoušela i na nádobí silně znečištěném, na tom, kde zbytky jídla už částečně zaschly a také na sklenicích od vína. Se vším si poradily na jedničku.

U kapslí Finish Ultimate All in 1 mě hodně baví i to, že po nich nezůstávají žádné plastové obaly. Obal se totiž rozloží při mytí. Není to super?

Finish Ultimate All in 1
Kapsle pro naprostou čistotu a diamantový lesk vždy a hned napoprvé. Jejich pokročilé tříkomorové složení s technologií ACTIVELIFT je účinné při odstraňování všech druhů nečistot pocházejících od jídla – dokonce i bez předmývání. Více najdete ZDE

Další co jsem dostala na testování, byl čistič myčky. I ten je u nás často potřeba, protože myčka prostě jede pořád. A když ji pravidelně nečistíte, tak nádobí začne smrdět, v myčce jsou nehezké usazeniny a mám pocit, že i nádobí je hůř umyté.

Moje myčka je naštěstí chytrá a vždycky zahlásí, že je potřeba projet jeden cyklus jen s čističem, bez nádobí. Pak jsem jednoduše do dolního koše umístila čistič a zapnula myčku. No, když ji potom otevřete, tak fakt září čistotou.

Finish čistič myčky
Den za dnem se může usazovat vodní kámen a nečistoty ve skrytých částech vaší myčky, jako jsou trubky, trysky a filtr. To může vytvořit nehygienické prostředí, vést k zápachu a snížit účinnost myčky i její životnost. Díky svému silnému složení Finish čistič myčky odstraňuje skryté nečistoty a vodní kámen a činí tak vaši myčku o 100 % hygienicky čistější. Více najdete ZDE.

Článek vznikl ve spolupráci s magazínem Žena-in.cz a značkou Finish.