fbpx
Testování

Testování čistících přípravků Real

Na minulé akci se čtenářkami magazínu Žena-in, jsme dostali k otestování čistící přípravky značky Real. Jak jsem byla s výrobky spokojená?

real4

Testovat „creme gel“ tentokrát skoro nemělo cenu. Používám ho totiž už delší dobu. Hlavně na údržbu indukční sklokeramické desky. Jsem s ním moc spokojená. Naposledy zafungoval jako odstraňovač velice vlezlého připáleného fleku. Ten vypěstoval manžel na nerezovém hrnci nejoblíbenějším dětským jídlem – mlíkačkou. Teplé mléko se mu téměř vždycky připálí.

real5

Nejinak tomu bylo i teď. Real creme gel si však poradil celkem rychle. Nalili jsme ho na připálený flek a nechali asi deset minut odstát. Potom šla připálenina velice pěkně dolů.

real6

Tradááá…čistý hrnec. Jako nový (skoro).

real7

Po vaření je u nás kuchyňská linka pravidelně jako u čuňat. Platí, že vaří celá rodina a nekoukáme kde co stříkne a ukápne. Potom vždycky myjeme a leštíme, aby byla kuchyně zase v pořádku. Část kuchyňské linky mám z obkladaček a větší část ze dřeva. Potřebuji tedy prostředek, který se hodí pro oba povrchy. Jednou jsem si na dřevěné části udělala fleky, protože jsem použila čistící prostředek, který nebyl vhodný na dřevo (ano, moje chyba).

real9

S Real přípravkem „odmašťovač a kuchyně“ by se mi to nestalo. Protože ten je vhodný na všechny povrchy. A čistí fakt dobře. V mé kuchyni si najde své stálé místo, protože už nebudu muset drhnout dřevěný povrch teplou vodou s trochou gelu na mytí nádobí.

real

Malujeme jídelnu. Chci ji mít na svátky překrásnou. Už šest let se dívám na zelenou barvu, kterou už nemám  moc ráda. A tak jsem si vybrala krásnou šedou a pozvala ty nejlepší malíře, které znám. Bylo po nich tak čisto, že skoro nešlo poznat, že se u nás malovalo. Před malováním vyloupali všechny vypínače a zásuvky. Přiznám se, že byly špinavé jako prase. Ještě od barvy, když jsem minule malovala já. Fuj.

real8

Napustila jsem si do dřezu teplou vodu, přidala Real mycí prostředek na nádobí a místo nádobí začala umývat rámečky na vypínače a vypínače i zásuvky samotné. Šlo to perfektně. Vůbec nešlo poznat, že barva se plastu drží několik let. Bylo hotovo za pár minut.

real2

Poslední výzva? Podlaha. Myslela jsem, že budu mít po malování více práce a ukážu jak si Real maxi antistatic univerzální mycí prostředek poradí s fleky od barvy. No jenže malíři fakt udělali jen pár kapek a jinak čisto. Tak jsem umyla podlahu tak nějak běžně a navíc přitlačila u barevných kapek. Za chvíli nebylo co řešit a bylo uklizeno. Bonus navíc? Krásná vůně čisté podlahy. Ta je u Realu velice příjemná.

real3

Uklizeno, vyleštěno a teď už jen zdobit a zdobit. Za mě Real čistící prostředky v testu uspěly a můžu vám je doporučit.