fbpx
Testování

Peru, žehlím, hnízdím. Čím to u nás dnes voní?

Někde jsem četla, že blížící se porod pozná žena tak, že začne hnízdit. Tak mě už se blíží asi měsíc 🙂 Nutím rodinu k přeměnám předsíně a ložnice. Sama jsem sedla za šicí stroj a začala šít všechno potřebné pro Trepku. Hnízdečko, mantinely do postýlky, deky a různé jiné věci. Ale to ještě nemám hotovo, pak se určitě pochlubím.

Začala jsem si také dávat dohromady všechno oblečení, které pro Trepku mám. Velkou část mi půjčila kamarádka Marki (moooc děkuji) a zbytek jsem nakoupila v Lidlu. Mají velice příjemné materiály a krásný styl. A abych byla připravená, začala jsem všechno pěkně prát, skládat, žehlit. Za tip na prací gel pro miminka pro změnu moc děkuji Katušce, od které mám některé oblečení na Trepku a když jsem si ho vyzvedla, tak mě vůně oblečení naprosto očarovala. Logicky jsem hned zjišťovala v čem Katuška pere a ta mi doporučila Persil Sensitive gel. Samozřejmě jsem si ho hned koupila a všechny miminkovské věci peru v něm.

A nejen věci pro miminko, ale také všechno naše oblečení, povlečení, ručníky. Baví mě, jak celý byt voní čistým prádlem.

Nevím jak to děláte vy, ale já jsem měla s voňavým prádlem od doby co jsem si koupila sušičku, celkem problém. Prádlo je ze sušičky krásně nadýchané, většinu nemusím žehlit a můžu rovnou poskládat, je zbavené prachu, ale nevoní 🙁 A to mi docela vadí. I když jsem použila aviváž, sušička jakoby vůni vysála. Navíc prý prádlo s aviváží sušičku časem zanáší.

Aviváž jsem proto používala jen pro prádlo, které jsem sušila venku, na sušáku. Až teď jsem přišla na to, že existují parfémované perly od Silanu. Nová řada parfému na prádlo Silan Perfume Pearls slibuje dlouhotrvající vůni, která přetrvá po dobu až 20 týdnů. Díky technologii Micro-Pearls se vůně uvolňuje při každém pohybu.

Zkouším všechny tři vůně, které jsou na trhu k dostání. Nejvíce mi voní vůně modrá – Fresh Joy. V nabídce jsou ještě fialová a růžová.

  • Silan Perfume Pearls Magic Affair 

Dopřejte si výraznou a luxusní vůni, která se otevírá tóny italské švestky, šafránu a irisu. Srdce vůně je kombinací tónů bulharské růže, jasmínu a kosatce. Na závěr se odhalí vůně vetiveru a papyrusového dřeva.

  • Silan Perfume Pearls Fresh Joy 

Vůně inspirovaná ryzí ženskostí a francouzskými parfémy zaujme tóny grapefruitu a lístků verbeny. Následuje květinová kombinace pivoněk a konvalinek. Základ vůně je tvořen růží, jantarem a vzácnými dře vinami.

  • Silan Perfume Pearls Blooming Fantasy

Nechte se svést intenzivní vůní s tóny čerstvé limetky, jablka a meruňky. Květinové srdce vůně tvoří orchidej, růže, jasmín a iris. Na závěr se rozevřou tóny santalového dřeva, pižma a svěžího kokosu.

Opravdu mě nadchlo, že prádlo po vytažení ze sušičky překrásně voní. Jestli vydrží vonět 20 týdnů, to netuším, se Silan Perfume Pearls peru asi tři týdny. Ale ložní prádlo na mě zavoní pokaždé, když projdu kolem skříně 🙂

Parfémované perly odměřte do víčka. Já dávám téměř plné víčko. A stačí je nasypat do bubnu pračky k prádlu. Hotovo.

Na praní ložního prádla a oblečení pro nás dospělé a velké děti, používám také Persil. Pro změnu Power gel. Ten mi vyhovuje hlavně díky tomu, že mám pocit, že je prádlo i bez použití aviváže měkčí než s jinými pracími prostředky. Navíc si poradí snad se všemi skvrnami, které se na oblečení najdou. U mě jsou to nejčastěji různé prskance od oleje a podobná kuchyňská špína. Málokteré skvrna vydrží a musím použít nějaký prostředek na odstranění skvrn.

Testování Silan Perfume Pearls probíhá ve spolupráci s redakcí magazínu Žena-in.cz