fbpx
Testování

Snídejte müsli. Ale jen ty nejlepší!

musli

Miluju müsli k snídani. Hlavně ve všední dny. Co snídáte vy?

O víkendových snídaních jsem už určitě někdy psala. To si vyložíme obsah lednice a spíže na stůl, přidáme domácí chleba, bagetky, džus a snídáme klidně hodinu.

Jenže přes týden tolik času není. Škoda. A tak snídáme rychleji a „menší“ věci. Já nejraději snídáme buď nějaké dobré kaše nebo müsli s bílým jogurtem.

A když müsli, tak si vybírám fakt nějaké dobroty. Mám své oblíbené značky a druhy a ty občas rozšířím o nějakou novinku. Naposledy jsem se úplně zamilovala do müsli Manner. Křupavé, naprosto úžasně dochucené müsli s kousky oplatků. Zní to jako velká paráda, co říkáte?

musli2

První co vás asi napadne, že když jsou v müsli sušenky, tak to bude spíš pamlsek, než zdravá a výživná snídaně. A to je právě omyl. Manner Müsli obsahuje až o 30% méně cukru než běžné křupavé müsli. Celozrnný podíl je 52% a zajímavý je také vysoký obsah vlákniny.

manner test

To vypadá dobře 🙂 No ale hlavně Manner Müsli výborně chutná. Za mě doporučuji s jogurtem, naše děti si je oblíbily s mlékem. Jedno dítko s teplým, druhé se studeným. A prý jsou super tak i tak.

Manner Müsli jsme testovali se čtenářkami magazínu Žena-in.cz a myslím, že nadšené jsme byly všechny. Na testování jsem si domů dovezla dvě krabice a hádejte co… Už jsme otevřeli tu druhou. A myslím, že u nás dlouho nevydrží 😀

Dobrou chuť přeje Elly.