fbpx
Testování

Otestovala jsem novinku od značky Opavia. Nadýchané Bochánky.

Nedávno mi domů dorazila krabice plná dobrot Opavia. S velkou chutí jsem svou rodinu a kamarády zapojila do testování novinky. Nadýchaných Bochánků.

Můžete je vyzkoušet ve dvou variantách jako nadýchané jemné pečivo Bochánek klasik, anebo čokoládové jemné pečivo s kousky lahodné čokolády, která se vám rozplyne na jazyku.

Když se po nich budete dívat v obchodě, najdete buď velké rodinné balení, papírovou krabičku s pěti kousky Bochánků. Nebo jednotlivé Bochánky. Obojí samozřejmě v typických barvách Opavia. Žluté balení, modré logo.

Balení je úplně perfektní do kabelky, do batohu na výlet, jako svačinka do auta nebo malá dobrota ke kávě. U mě vítězí světlá čokoládová varianta, u zbytku rodiny vítězí Bochánky světlé. Vzala jsem je sebou na víkend na jižní Moravě a jen se po nich zaprášilo. Děti si na na ně chodily tak dlouho, až nezbyl ani drobek.

Jo a to je taky důležité zmínit. Když dáte Bochánky dětem do auta, tak ani moc nenadrobí. Protože z nich prostě moc drobků není. Jsou fakt výborné! Tak po nich mrkněte…

Článek vznikl ve spolupráci s magazínem Žena-in.cz a značkou Opavia.