fbpx
Testování

Dejte dětem chutnou snídani a povídejte si s nimi Nedokončený příběh.

Naše Žofinka miluje povídání příběhů. Ať už jsou to pohádky nebo když jí povídáme nějaké zážitky, případně společně spřádáme plány třeba na dovolenou. Teď vydrží nekonečně dlouho poslouchat o tom, jak poletíme letadlem na dovolenou k moři a uvidí tam delfíny. Nechá si podrobně vyprávět jak jedeme na letiště, jak to tam chodí, jak to vypadá v letadle. Povídáme si tak během dne, ale taky před spaním.

To se pak někdy stane, že ráno otevře oči a hned chce ve vyprávění pokračovat.

A takové příběhy na pokračování teď najdete na krabicích s cereáliemi Nesquik. Na zadní straně objevíte příběhy, které nemají konec. Dokončení je totiž na vás, ale hlavně vašich dětech. U menších dětí můžete příběh dopovídat vy, větší vám rády pomohou. Ideální je pro tohle povídání třeba víkendová snídaně. My máme štěstí, že si tyhle pomalé snídaně můžeme dopřávat denně, takže teď prozkoumáváme nejen nové příběhy, ale také obsah krabic Nesquik.

Jako skvělý nápad mi přijde to, že můžete dětem přečíst příběh z krabice večer, před spaním. A ráno si jej můžete vymyslet a dopovídat právě u snídaně s Nesquik. Když u vás bude mít tenhle způsob povídání úspěch, můžete si stáhnout další pohádky TADY.

Z krabice si můžete každý z příběhů vystřihnout, přeložit napůl do tvaru knížky a děti si můžou vymalovat svou vlastní obálku. Na boku krabice je navíc krásná záložka, kterou jsme použili do pohádkových knížek.

Když byly naše dvě velké děti malé, tak kakaové kuličky Nesquik byly mezi cereáliemi jejich favorité. Teď, když mi přišly na testování tři krabice Nesquik s Nedokončenými příběhy, tak se na ně Pepíno s Tony vrhli dříve než Žof. Kromě klasických kakaových kuliček Nesquik jsme ochutnali Nesquik ABC, kde jsou místo kuliček písmena. A taky Nesquik Mix. Což je směs tmavých a světlých kuliček.

Cereálie Nesquik přidaly na zábavnosti a ubraly na cukru 🙂 Obsahují celozrnnou mouku a jsou zdrojem vitamínů, vlákniny a minerálních látek. Takže skvělý start do nového dne nejen pro děti, ale i pro mlsné rodiče.