fbpx
Testování

Milka si pro vás připravila krásnou dózu a nové sušenky

Milka je u nás doma oblíbená značka. Čokolády, sušenky, ujíždíme na brownie, a teď si děti oblíbily i Milka čokoládovou pomazánku. Když jsme v redakci magazínu Žena-in.cz dostali k testování novinku, tak jsem se moc těšila.

Nové sušenky se jmenují Milka Cookie Loop a vypadají trochu jako placaté donuty. Jsou polomáčené, samozřejmě v kvalitní alpské mléčné čokoládě. Čokoládu najdete i v sušenkách. Vznikly úžasně voňavé, jemné a křupavé sušenky. S tou naší oblíbenou chutí mléčné Milka čokolády.

No ale to není všechno, co si pro vás Milka připravila. S nákupem Milka dobrot můžete ve vybraných obchodech získat praktickou plastovou dózu s víčkem. U nás doma těchto krabiček není nikdy dost, navíc s hezkým motivem sušenek. Milka kokina si tak můžete sbalit sebou třeba na výlet, na dovolenou, a nemusíte mít strach, že se vám v batohu polámou.

62cc16d55e641obrazek.png

Akce s dárkem za nákup sušenek Milka běží pouze na vybraných prodejnách níže uvedených obchodních řetězců jen do vyčerpání zásob dárků. Mechanika výdeje dárku dle specifikace na prodejně.

Podívejte se, kdy a v jakém obchodě, který máte poblíž můžete tuto krásnou akci využít. Termíny nejsou pro zapojené obchody stejné, tak pozor, ať vám akce neuteče. Seznam prodejen a termínů, kdy můžete získat dárek za nákup sušenek Milka najdete na www.pravidla-souteze.cz/milkabiscuits/seznam-retezcu

Článek vznikl ve spolupráci s magazínem Žena-in.cz.