fbpx
Testování

Máte dárek pro svou maminku? Naše tipy na něco sladkého

Jak moc se u vás doma slaví svátek matek? U nás doma maminka většinou dostane malou pozornost. Něco sladkého a rozhodně kytku. Protože ty ona miluje.

A letos jsem se rozhodla, že mamince nadělím bonboniéru Figar. Tahle značka patří v naší rodině mezi stálice. Třeba tatínek, ten miluje Tatianu. V podstatě chce pořád dokola jen tuhle bonboniéru.

Ale dnes to není o tatínkovi, ale o mamince. Byla jsem úplně překvapená, jak krásné jsou bonboniéry Symfonia. Můžete vybírat z mléčné a hořké varianty, podle toho co obdarovaná maminka preferuje. My jsme ochutnali obě varianty a každá si našla své příznivce. Já jsem si oblíbila tu hořkou.

Rozhodně jsem si nejvíce zamilovala košíčky s jahodovou a kávovou náplní. Ty jsou naprosto boží! V dalších zmrzlinách najdete oříšky. A nejsou rozhodně o nic horší. Naopak, taky výtečné.

A další stálicí mezi bonboniérami jsou u nás bonboniéry Milka. Tato maličká srdíčka jsou praktická v tom, že jde o malou pozornost, kterou můžete nejen maminku podarovat po celý rok. To vlastně nemusí být ani svátek matek. Protože mamince můžete udělat radost po celý rok.

Článek vznikl ve spolupráci s magazínem Žena-in.cz.