fbpx
Cestování,  NEVAŘÍME :-)

Kde nesmíme chybět? Datart EXPO: Spouštíme budoucnost

Chystáme se na první velký výlet se Žof. A to až do Brna! O návštěvě mého oblíbeného města mluvíme už nějakou dobu, ale v posledních týdnech těhotenství se mi fakt nikam nechtělo. Co nás přimělo se sem konečně rozjet? Prestižní veletrh elektroniky Datart EXPO.

První ročník veletrhu, který má být nabitý novinkami z oblasti elektroniky a domácích spotřebičů. A na to se moc těšíme celá rodina. No celá rodina ne, Žof to ještě neřeší. Každý si tam najde to své a něco, na co se těší.

Obě naše děti se nemůžou dočkat moderátorů celé akce, Alžběty Trojanové a Mikoláše Tučka, kteří na Prima COOL uvádí pořad Re-play. Kromě toho budou určitě fajn i hudební vystoupení, ve 13:00 CIRCUS BROTHERS a v 19:00 EDDIE STOILOW. Na tu druhou kapelu asi s miminkem nevydržíme, ale první snad stihneme.

Hlavní, proč celá akce probíhá, je však prezentace 80 světových značek a jejich produktů, pecek a novinek. Ty budou vystaveny na ploše 10 000 m2 a návštěvníci veletrhu si je budou moct osahat, vyzkoušet. Navíc se zde budou pohybovat ti nejlepší elektro specialisté, kteří poradí a pomůžou třeba s výběrem.

Já se nejvíce těším na ty své „kuchyňské“ lákadla. Na veletrhu, na stánku Candy, bude můj oblíbený Ital Emanuel Ridi a ve stánku Siemens si chci vyzkoušet latte art, kdy speciální mašinka namaluje do pěny capuccina vaši fotku. To jsem hodně zvědavá. Electrolux bude mít svůj foodtruck s kuchařskou show.

Patnáctiletý Pepíno se nejvíce těší na virtuální realitu s unikátním 360 ° Virtualizerem. Virtuální realita ho teď hodně baví a láká, takže vyzkoušet si ji naživo je neodolatelné.  Zajímají ho také dvě herní akce, které budou v rámci veletrhu probíhat.

  • DATART Expo Fortnite cup – historicky vůbec první offline soutěž ve Fortnite na našem území. Těšit se můžete na show s výkony nejlepších domácích hráčů i předních influencerů.
  • PlayStation Mistrovství České republiky v konzolových hrách – premiérové mistrovství ve sportovním titulu EA SPORTS FIFA 19 na konzoli Sony PlayStation 4. Přijďte se podívat na nejlepší hráče česko-slovenské scény, nebo se zkuste probojovat do turnajů i vy sami.

Dvanáctiletá Tony se zase nemůže dočkat humanoidních robotů Pepper … Když jsem viděla video, tak jsem už dost zvědavá i já 🙂 Protože je to naše vlasatice, tak se těší také na stánek Valera, kde se bude moct nechat učesat.

Chcete navštívit veletrh Datart EXPO?

NEVÁHEJTE S NÁKUPEM VSTUPENEK V PŘEDPRODEJI!
Za velmi zvýhodněnou cenu, pohodlně a bez fronty! 

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout – HOMEtickets!!