fbpx
Testování

Jaké máte rádi Mentosky? A víte, že s nimi můžete vyhrát?

Žvýkačky Mentos u nás doma nechybí ani v jednom autě, nosím je po kabelkách, pod kočárem, Tony ve své tašce na fotbal. Jediný, kdo u nás nežvýká, je Pepíno, který má rovnátka a žvýkačky mu teď nedělají moc dobře.

Každý z naší rodiny má své oblíbené příchuti. Tony miluje Tutti Frutti. To fakt chápu, jako dítě jsem tyhle chuti zbožňovala. Chutnají totiž jako pouťové žvýkačky. Jen jejich chuť vydrží o dost déle. Protože ty pouťovky stačilo třikrát žvýknout, a sladká chuť byla pryč.

Já jsem si oblíbila bílou krabičku – osvěžující mátové fresh sweet mint a také limetkovou příchuť. A pan Božský to má tak, že sáhne poslepu do boxu v autě a vytáhne jakoukoliv. Moc to neřeší. Ale když nám teď došly a chtěla jsem v obchodě koupit jinou značku žvýkaček (protože byly v akci 😀 ), tak říkal, že v žádném případě. Že chce Mentos 😀

Navíc mě dost baví akce, které Mentos pořádá. Třeba Mentos zastávka. Tam jsme se vloni stavily s Tony, když jsme byli v Praze. A letos se opakuje stejná akce. Až do 24. února vám na zastávce I.P.Pavlova v Praze nebo na Americké ulici v Plzni, Námestie Slovenského národného povstania v Bratislavě a Staničném námestie v Košicích, vypadne každé dvě minuty balíček žvýkače. Funguje to tak od 7 do 22 hodin.

Zastávka je opravu výrazná a nemůžete ji přehlédnout.

V Praze budou Mentos zastávky nainstalovány do 24. února 2020. V Plzni do 28. února a na Slovensku dokonce až do 3. března

Soutěž o iPhone 11 Pro a 10 balíčků Mentos žvýkaček každý den

Kromě originální zastávky má Mentos další akci. Můžete se zapojit do soutěže, která probíhá až do 3. března.

Soutěž probíhá na Instagram profilu@mentos_czsk.

Stačí udělat někomu radost Mentoskami, zaznamenat to a podělit se s ostatními:

Pro zařazení do soutěže je zapotřebí následovat body níže:

  1. Nahrajte příspěvek na Instagram stories, jak někomu uděláte radost Mentos žvýkačkami a označte @mentos_czsk.
  2. Sledujte Instagram profil @mentos_czsk.
  3. Pod soutěžní fotku na Instagramu Mentos napište do komentáře proč byste měla iPhone 11 Pro vyhrát zrovna vy a označte dva kamarády nebo kamarádky.

Každý den Mentos vybere deset výherců, kteří dostanou balení žvýkaček a na závěr jeden šťastlivec vyhraje nový iPhone 11 Pro! Odkaz na kompletní pravidla najdete zde.