fbpx
Cestování,  NEVAŘÍME :-),  Testování

Dinner in the sky: Romantická večeře nad pražskými střechami

Když milujete dobré jídlo, nevšední zážitky a pana Božského, tak neodoláte možnosti zúčastnit se Dinner in the sky 2020. Opět v pražských Riegrových sadech, stejné místo jako vloni, kdy jsem svého milého překvapila netradičním dárkem na narozeniny. S nádherným výhledem na krásnou Prahu.

Že nevíte o čem píšu? Mrkněte na starší článek. Dozvíte se, jak je to se strachem z výšek a jaké menu jsme ochutnali.

Letos se o perfektní menu, které se bude podávat až padesát metrů nad zemí, postará dvojice, ze které jsem naprosto nadšená. Moje oblíbená finalistka soutěže MasterChef Lea Skálová, a můj oblíbený šéfkuchař  Dalibor Navrátil. Novinku představují také molekulární koktejly – třeba překvapení připomínající alkoholovou panna cottu.

Kdy si můžete tenhle romantický a adrenalinový zážitek užít? Hned první tři víkendy v září. Nejprve od čtvrtka do neděle, pak dvakrát klasicky od pátku do neděle.

Jaké bude menu?

Večeře v oblacích se zapojila i do dobročinných aktivit a spojila se s Nadačním fondem Kapka naděje. Výtěžek hostiny půjde na podporu Nadačního fondu, který založila Vendula Pizingerová. Vstupenky na tuto „Dinner“ budou v prodeji na e-shopu nadačního fondu a v oblacích se účastníci setkají se známými osobnostmi a se zakladatelkou fondu: „Doufáme, že benefiční prodej vstupenek na tuto akci bude úspěšný a že se tam potkáme s řadou skvělých lidí“, věří Jan Fischer, ředitel Nadačního fondu Kapka naděje.

A jak Večeře či oběd v oblacích probíhá? Dvaadvacet hostů usedne kolem prostorného stolu na speciální pohodlná křesla, ke kterým je každý připásán bezpečnostními pásy. Poté je plošina vyzdvižena do vzduchu, kde šéfkuchař servíruje buď tříchodový oběd nebo o jeden chod bohatší večeři. K tomu se podává sklenka bublinek a posléze bílého či červeného vína.

Oběd v oblacích stojí 1740 korun, za večeři hosté zaplatí 3380 korun. Výjimečným zážitkem je večeře při západu slunce, která vyjde na 3795 korun. Koktejly v oblacích stojí od 1190 korun.

Romantická a současně gastronomická atrakce Dinner in the Sky se pořádá ve 40 zemích světa a zúčastnily se jí už desítky tisíc hostů. Na webových stránkách prague.dinnerinthesky.cz můžete zakoupit dárkové poukazy či si zarezervovat konkrétní termíny.

Generálním partnerem Večeře v oblacích je stejně jako minulý rok společnost JIP Potraviny, která se zabývá velkoobchodem s potravinami.

Já a pan Božský jdeme na večeři v oblacích 3. září. Už se moc těším a v průběhu večeře můžete sledovat mé stories na instagramu. A potom vám napíšu jaké to bylo…