fbpx
NEVAŘÍME :-),  Testování,  Život s dětmi

Bublinky, bubliny, bublifuky. Nejlepší letní zábava.

Naše Žofie miluje bublifuky. Já asi ani neznám dítě, které by je nemělo rádo. A tak jsem s velkou radostí nakoupila pár bublifuků v Pepco. Byly za super cenu, fajn balení pod kočárek. Tak jsem měla radost. Ta však přešla velice rychle. S bublifukem si pohrál Pepíno, já, pan Božský, Tony a samozřejmě Žof. Víte, jak to s bublifuky je. Ukápne tady a támhle, bublina se rozprskne o tričko. Nezdá se to jako problém. Dokud oblečení, které pokapaly tyhle levné bublifuky, nevyperete.

Prý to způsobuje nějaká chemická reakce bublifuku a pracího prášku nebo gelu. Nepotřebuji asi znát proč přesně, ale z pračky pak vyndáte prádlo s ošklivými šedohnědými fleky. Ptáte se jak se jich zbavit? Nijak! Oblečení můžete vyhodit nebo nakoupit barvy na textil, jako já a malovat kytky 🙂 Když si takhle zničíte třeba značkové tričko, tak vás to teda vůbec netěší.

Začala jsem tedy hledat alternativu. Bublifuk, který nebude ničit oblečení. Několik čtenářek mi doporučilo eko bublifuky. Ty budou asi fajn, ale s naší posedlostí bublinami bych si musela vzít nějaké vedlejší zaměstnání, abych na ně vydělala 🙂 Proto jsem pátrala dál.

A našla MEGABUBLINU. Eshop, na kterém můžete koupit třeba bublifuky na svatbu. Tady totiž rozhodně nechcete mít slavnostní a půjčené oblečení zničené od bublifuku.

Můžete tady koupit super sady na mega velké bubliny. Třeba tuhle. Se šňůrkou na velké bubliny si u nás hraje ráda Tony.

Nejsem troškař. Vybrala jsem si velké, pětilitrové, balení v plastovém kanystru. Nechala jsem si úzké a dlouhé bublifuky z Pepca, vylila, vypláchla a bublinovou směs přeléváme do nich. Tohle megabalení mají teď navíc za super cenu.

Jak na ty nejúžasnější bubliny?

Vystřídali jsme doma už velkou spoustu bublifuků. A tahle směs je opravdu to nejlepší, co jsme vyzkoušeli. Bubliny jsou obrovské a hlavně pevné. Vydrží fakt dlouho než prasknou. Super je taky to, že na jedno namočení vyfouknete neskutečné množství bublin.

Žofinka už si zvládne vyfouknout bubliny i sama. Nebo jen drží bublifuk proti větru a bubliny lítají samy. S bublifukem se dá taky mávat sem a tam a zase, jedna bublina za druhou. Na eshopu jsem objevila i strojky na baterky, které dělají bubliny za vás.

No. Radili jste mi, že super domácí bublifuk se dá vyrobit i doma. Na netu existuje spoustu návodů.

Jenže já si s dětmi raději ty bubliny pouštím, než vyrábím bublifuk.

A co jsme zkoušeli, tak žádná směs nebyla ani náhodou tak dobrá jako tyhle bublifuky od Megabubliny. Takže za mě, jasná volba 🙂

Doporučuji pořídit i nějaké šňůrky na velké bubliny. Mají tady velký výběr a jak s nimi pracovat, jaké bubliny vytvoří, najdete ve videu.

Nové bublifuky sebou teď taháme všude. Kdekoliv je vytáhneme, hned je kolem nás kopec dětí. Za mě je tahle zábava fakt super. Děti u ní vydrží dlouho, dost se při pouštění a chytání bublin zabaví, nasmějí a vyběhají. Navíc mě baví to, že si vyhraje jak dvouletá Žof, tak čtrnáctiletá Tony. Ideální hračka pro děti i dospělé.

Za ten nejlepší bublifuk děkuji eshopu MEGABUBLINA a doporučuji nákup právě tady. Pokud máte bublifukové děti jako jsou všechny v našem okolí, určitě budete spokojení. Navíc se velké balení fakt vyplatí. Nešetřete zbytečně na levných bublifucích, které vám pak zničí oblečení za stovky nebo tisíce korun…