fbpx
Cestování,  NEVAŘÍME :-),  Testování,  Život s dětmi

Aktivní zábava s dětmi? Jump centrum Frýdek-Místek

Se začínajícími prázdninami přichází občas otázka, co s nimi? Nemyslím tím prázdniny, ale děti. My máme děti velké, 12 a 15 let, takže se dost zabaví samy. Ale rádi je bereme na výlety, za kulturou, za poznáním i za zábavou. Proto beru každou inspiraci, každý nápad, se kterým někdo přijde.

Dvanáctiletá Tony je poměrně hodně aktivní a sportovně založené dítě. Je pořád v pohybu a miluje různé adrenalinové parky, lanová centra a místa, ze kterých odchází totálně slitá potem a utahaná.

Prázdniny nám letos začaly o týden dříve a tak jsem jeden všední den sbalila Tony a její dva kamarády Ellu a Marka a vyrazili jsme za zábavou do Frýdku-Místku. Zlákal nás tamní trampolínový park – Jump Centrum.

Na ploše 450 m2 je vyžití pro děti od tří let. Trampolíny, dětský koutek pro nejmenší, odpočinková zóna, kde si můžete dát něco dobrého na pití nebo jídlo a také příjemná plocha venku, kde je i nafukovací hrad.

Na začátku, než děti vůbec pustí na trampolíny, dostanou krátké poučení o tom, jak se chovat, jak mezi trampolínami přecházet, jaká pravidla dodržovat při skoku do molitanové jámy.

Poté přichází rozcvička s profi instruktorkou. Kdo chce, může se tady dokonce zúčastnit lekcí  parkouru pod vedením zkušených profíků.

Molitanová jáma byla rozhodně největším zdrojem zábavy u všech tří dětí. Marek, Tony i Ella se  hecovali, kdo skočí lepší salto, hvězdici a podobné kreace.

Samozřejmě, že děti mají při takové zábavě žízeň. Můžete jim objednat karafu vody se sirupem nebo cokoliv jiného z široké nabídky u baru. Pro rodiče tady čepují pivo a vaří výborné kafe.

Po vysilujícím výkonu na trampolínách měly děti pěkný hlad. Doporučuji dát si při návštěvě pizzu. Je výborná!!!

Moc se mi líbí možnost uspořádání oslavy v Jump Centru. Je tady moc pěkná výzdoba a věřím, že děti si tady oslavu užijí naprosto maximálně. Při oslavě si můžete nechat celé centrum uzavřít pro sebe, objednat si i dort, v ceně je dětské šampaňské a výzdoba.

Všechny tři děti byly z Jump Centra nadšené a celou hodinu jsem je nemohla z trampolín sundat. Střídali poskakování na dlouhých trampolínách, zahráli si basket s molitanovou kostkou, pořádali závody kdo dříve všechny trampolíny přeběhne a nejvíce skákali do molitanové jámy.

Až bude venku ošklivé počasí, doporučuji sbalit děti a vyrazit s nimi právě sem. Pokud máte menší děti, které ještě na trampolíny nemůžou, zabaví se v dětském koutku nebo na nafukovacím hradě na dvorku. Zábava je tady pro děti od 3 let a úplně klidně do 18. Vlastně i pro dospělé. Pro všechny aktivní lidi, kteří mají rádi pohyb.

Krásné prázdniny přeje Elly.