fbpx
Testování

Zoubky jako perličky? S pastami Signal je to hračka.

 

Kdysi kdesi jsem četla, že pasta nemusí moc pěnit. No, přiznám se, že já mám lepší pocit, když mám při čištění zubů plnou pusu pěny 😀 Pasty Signal pění tak akorát, což jsem uvítala.

Které pasty Signal jsem otestovala?

Nejprve jsem se pustila do Signal White Now Detox. Přiznám se, že to pro mě nebyla až tak novinka. Pastu mám doma už asi měsíc, kdy mě a Tony zaujala při nákupu v drogerii. Líbivým obalem a také jsme samozřejmě chtěly vyzkoušet jak je to s tím bělením zubů. Já jsem totiž kávová, čajová a vínová a zuby tím samozřejmě trpí.

Na testování jsem měla z řady White Now Detox

  • Signal White Now Detox Charcoal obsahuje přírodní ingredience, jako jsou jíl a aktivní uhlí. Kombinace těchto dvou neporazitelných složek zajistí každodenní detoxikaci vašich úst a napomůže odstranit skvrny a zažloutnutí zubů.

  • Signal White Now Detox Coco tentokrát kombinuje jíl s extraktem z kokosu. Toto spojení přirozeně odstraňuje nečistoty, je šetrné ke sklovině, detoxikuje vaše ústa a zároveň skvěle chutná.

Po 14 dnech pravidelného čištění pastou White Now Detox Charcoal přišel viditelný výsledek a zuby vypadají parádně. Jasně, že vám nevyleští zanedbané zuby do křišťálové bílé za týden, ale při pravidelné péči je opravdu výsledek patrný. Čistím dál…

Obě dvě pasty mají velice příjemnou vůni i chuť. Miluju hlavně Coco, s kokosovým extraktem. Zůstává po nich příjemná chuť v ústech a to celkem dlouho.

Kromě této řady jsem vyzkoušela ještě další. Signal Nature Elements přinášejí komplexní péči v boji za krásné zuby, podpořenou přírodními elementy, které vám pomohou s citlivostí zubů, ochranou dásní i přirozeně bílým úsměvem.

  • Nature Elements Kokos potěší především ty, kteří chtějí mít přirozeně bílý úsměv a mají rádi kokosovou vůni a chuť. Obsahuje totiž výtažek z kokosu, který je známý pro svoji přirozenou bělící schopnost.

  • Nature Elements s práškem aktivního uhlí má skvělé čistící vlastnosti a vylepšené bělící schopnosti, které odstraňují pigmentové skvrny.

  • Nature Elements s jedlou sodou, rozmarýnem a mátou. Složení poskytuje hloubkové čištění a zvyšuje přirozenou svěžest dechu. Toto jemné složení mísí přírodní oleje se zinkem a má účinnou antibakteriální sílu. Výsledkem je kompletní ochrana obohacená přírodou.

     

Používání přírodních surovin pro kosmetiku je dnes velkým trendem. Přiznám se, že nejsem natolik alternativní, abych si míchala vlastní prací prášek nebo používala k čištění zubů podomácku vyrobené směsi. Ale ráda vyhledávám produkty, které tyhle suroviny používají.

Signal se v řadě Natural Elements rozhodl využít schopností kokosu, aktivního uhlí, jedlé sody, rozmarýnu a máty. Všechny tyto suroviny mají příznivý vliv na kondici zubů, ale také na jejich krásný vzhled. Mají přirozeně bělící schopnosti, pomáhají osvěžit dech, jsou antibakteriální. To vše funguje bezvadně.

Z téhle řady jsem si oblíbila hlavně pastu s jedlou sodou, rozmarýnem a mátou.

Vyzkoušeli jste novinky Signal? Která se vám osvědčila? My budeme určitě pokračovat v používání řady White Now Detox.

Článek vznikl ve spolupráci s magazínem Žena-in.cz a značkou Signal.