fbpx
Bydlíme,  NEVAŘÍME :-),  Testování

Zorganizujte si kuchyňské šuplíky. Pomůže vám FlexiSPACE Tescoma.

Miluju to pořekadlo „bordel v bytě, šťastné dítě“. Nenavádím tím nikoho k domácí anarchii a bojkotu uklízení. Ale každopádně udržovat pořádek v domě s přízemím a podkrovím, batoletem, dvěma puberťáky, mužem věčně v práci a nabitým pracovním programem, je někdy oříšek. Nebo spíš velký ořech. Snažím se tím moc netrápit, nepotřebuji kolem sebe sterilní čistotu a pořád, ale…

Takže je u nás doma pořád tak trochu chaos. Kromě hraček se tady válí kdeco. Tonička má takový hezký zvyk, že kde z ní spadnou boty nebo oblečení, tam je za pár dní taky hledá. Všude jsou nějaké naše „koníčky“. Háčky, jehlice, příze, korálky, bavlnky, papíry, pastelky, časopisy, knížky 😀

Ale kuchyňské šuplíky. Ty mám krásně srovnané. Až na dva, které od toho, co jsme dokončili novou kuchyňskou linku, až doposud, byly v totálním nepřehledném zmatku. Proč? Protože jsem nemohla najít ty správné a vhodné zásobníky, které by mi pomohly šuplíky zorganizovat. V těchto šuplících jsou totiž příbory, vařečky a jiné drobnější kuchyňské pomůcky.

Až se u nás doma objevila krabice Tescoma a v ní šest nových zásobníků FlexiSPACE, různých velikostí a s různým členěním. To bylo radosti!!!

Vybrala jsem si tři různé druhy. A od každého dva kusy. Zásobníky k sobě jednoduchými svorkami sepnete, aby držely u sebe a nerozjížděly se. Tyto svorky jsou zároveň protiskluzové, takže vám zásobník po šuplíku nebude jezdit.

Zásobník na příbory

Na ten jsem se těšila nejvíce a zároveň jsem se obávala toho, kolik místa v zásobníku bude. Protože většina zásobníků na příbory, které jsem viděla v obchodech, je dost málo prostorná. Tak na šest až osm sad příborů. A to je u nás fakt málo. Protože těch sad mám tak 15 😀

Ale obavy byly zbytečné. Vešlo se úplně všechno!

Vidličky, nože, lžíce, lžičky, dlouhé lžičky, dezertní vidličky. Zásobníky jsou perfektně hluboké.

Široký zásobník FlexiSPACE 370 x 222 mm a Široký zásobník FlexiSPACE 370 x 148 mm

Tyhle univerzální zásobníky se hodí na cokoliv, co vás napadne. Já jsem si je vložila do zásuvek tak, že plně pokryly moje požadavky na úložný prostor. Do jedné zásuvky se mi nakombinované zásobníky vešly tak pěkně, že jsou jako na míru.

Do širokých zásobníků jsem dala směs vařeček, stěrek, naběraček, obraceček a dalších drobných kuchyňských pomůcek. Dříve mi visely na stěně za kuchyňskou linkou, ale to jsem v nové kuchyni zrušila.

Teď, díky zásobníkům FlexiSPACE mám v šuplících konečně přehled.

A výsledek? Posuďte sami. Já myslím, že to stojí zato!

V šuplíku pod varnou deskou si musím ještě pohrát s kořenkami. Máte tipy?

Mnohem lepšího výsledku jsem dosáhla v šuplíku s příbory. Tady jsem spokojená na 100%.

Jak se vám proměna mých šuplíků líbí?

Článek vznikl ve spolupráci s českou značkou TESCOMA.