fbpx
Testování

Voňavé a dezinfikované prádlo se Sanytolem

Otestovat a magazínem Žena-in.cz novinku od značky Sanytol, na dezinfekci prádla, jsem si nemohla nechat ujít z mnoha důvodů. Jedním a hlavním z nich je soužití našeho nového miminka a tří koček. Často je neuhlídáme a šupnou Žofince do hnízdy v postýlce a my pak  hned měníme plínu, kterou má na spaní pod hlavou. 

Dalším důvodem, proč jsem se těšila na vyzkoušení Sanytolu na dezinfekci prádla, je sport naší Tony. Trénuje pětkrát týdně a to jsou hromady propoceného sportovního oblečení. Mám pocit, že nedělám nic jiného než to, že peru sportovní prádlo 😀

Jak Sanytol funguje?
Zahubí 99,9 % mikrobů, bakterií a plísní. Pere a dezinfikuje dokonce i při 30°C a to všechny textilie, jak bílé, tak barevné. O barvu se bát nemusíte, neobsahuje chlór a neodbarvuje textilie. Proto zůstanou vaše barvy stejně výrazné jako před praním. Můžete jej používat pro praní v pračce stejně, jako pro ruční praní. Sanytol dezinfekce na prádlo je navíc hypoalergenní, proto je vhodný i pro osoby s citlivou pokožkou a je dermatologicky testován. To jsou samé dobré zprávy, že?

Kromě toho, že si Sanytol dezinfekce na prádlo poradí s bakteriemi, mikroby a plísněmi, postará se také o to, že vaše prádlo bude perfektně voňavé. A to jak sportovní oblečení, spodní prádlo, bytový textil (hadry na podlahu, utěrky, ručníky atd.), textil, který se dostává do kontaktu se zvířaty a všechno ostatní prádlo, které v domácnosti máte a napadne vás, že by mělo být dezinfikované.

Na testování mám doma tekutý Sanytol dezinfekce na prádlo pro barevné prádlo a také sypkou variantu pro bílé prádlo. Oba dva úžasně voní, a stejně tak voní i prádlo, které s nimi vyperu. Sanytol dezinfekce na prádlo se přidává v pračce do přihrádky na aviváž. 

Závěr? Sanytol patří mezi mé oblíbené značky v péči o domácnost. Nedám dopustit na čistič podlah a univerzální čistič ve spreji. Teď se k mým oblíbeným přípravkům přidává také dezinfekce na prádlo, kterou v domácnosti se třemi dětmi a třemi kočkami určitě potřebuji.

Více informací a cenné rady k hygieně i k praní naleznete na  www.sanytol.cz

Testování probíhá ve spolupráci s magazínem Žena-in.cz.