fbpx
Testování

Kakaové mléko Granko. V praktické krabičce nejen na cesty.

Patříte mezi milovníky oblíbeného kakaového nápoje GRANKO? My u nás doma rozhodně ano. Nápoj, který u nás téměř neodmyslitelně patří alespoň k jedné víkendové snídani, si tentokrát můžete koupit v praktické krabičce, v podobě studeného kakaového mléka.

Studená forma oblíbeného kakaového nápoje obsahuje o 30 % méně cukru oproti průměrnému množství v ostatních kakaových mléčných nápojích na našem trhu. Navíc je obohacené i o vitamíny a minerály. GRANKO je dlouhodobě nejoblíbenější rozpustné kakao na českém i slovenském trhu se stabilním 90% podílem ve své kategorii. A fakt se nedivím. Přiznám se, že jsme během našeho života s dětmi vyzkoušeli už několik značek rozpustných kakaových nápojů, ale vždycky jsme zase skončili zpět u GRANKA.

U novinky se nám líbí praktická krabička, ve které můžete GRANKO přibalit sebou kamkoliv na výlet, na svačinu do školy, Tony si ho bere sebou na fotbalový trénink a dá si ho vždycky potom, co dotrénuje a čeká až ji vyzvedneme. Máme ho uložené v lednici, protože nám všem chutná, když je dobře vychlazené. Ale není to nutné, můžete ho skladovat při normální pokojové teplotě.

Objem 200 ml je přesně tak akorát, když máte chuť si na něčem pochutnat nebo když chcete dát dětem něco dobrého na pití.

Kakaové mléko GRANKO obsahuje 96 % mléka a pouhé 2 % přidaného cukru, což je méně cukru než kakaové mléčné nápoje jiných značek na českém i slovenském trhu. Navíc je obohaceno o 7 vitamínů a minerálů, které dnes dětem nejvíce chybějí – vitamín D, B1, C, A6, železo, zinek a hořčík. Neobsahuje žádná barviva, umělá aromata, zahušťovadla, ani sirup.

Novinka právě přichází na český a slovenský trh a bude k dispozici v řetězcích, tradičních menších i internetových obchodech a na čerpacích stanicích. V Čechách ho najdete v řetězcích Billa, Penny, Kaufland a obchodech tradičního trhu. Na Slovensku téměř u všech obchodníků kromě Lidlu.

I odborníci potvrdili, že kakajíčko GRANKO je opravdu dobrou volbou pro svačinku kamkoli. Jako jediný nápoj letos získalo cenu Potravinářské komory ČR v soutěži o nejlepší inovativní potravinářský výrobek roku.

Už jste ochutnali Kakaové mléko GRANKO? Milují vaše děti GRANKO?

Článek vznikl ve spolupráci s magazínem Žena-in.cz.