fbpx
Cestování

Vodní svět ve Velkých Karlovicích startuje už tento měsíc

Chci vás dnes někam pozvat. Na místo, které celá rodina milujeme. Do Velkých Karlovic. Máme je za kopcem, jsme tam za hodinku. A vy z blogu víte, že sem jezdíme rádi a často. Nelákají nás tady jen procházky krásnou přírodou, která je tady pořád ještě klidná a nedotčená masovým turismem. Jezdíme sem za dobrým jídlem, odpočinkem, kvalitním wellness. Vypnout, relaxovat.

To se nám daří v Grandhotelu Tatra. Vím, že jsem už řadu z vás na tohle místo zlákala. A chodí mi od vás zprávy, že jste nadšení stejně jako my. Ať už jste si vyrazili s dětmi nebo bez nich. V zimě na lyže (i když letos nám počasí moc nepřálo), v létě na kola nebo procházky. My jsme naposledy opravdu odpočívali. Venku lilo jako z konve. Žofie byla po nemoci. Děti měly jarní prázdniny a my jsme museli zrušit lyže v Rakousku. Přečetli jste si o tom v tomhle článku.

Dnes bych vám chtěla představit jednu horkou novinku. Projekt, na který můžou být jeho tvůrci pyšní. Už jsem určitě psala, že mě moc baví, jakým způsobem je zrekonstruovaný objekt, ve kterém je Grandhotel Tatra. Jak krásně zapadá do krajiny, doplňují se v něm přírodní materiály, jak v něm krásně všechno ladí.

Ve stejném stylu vyrostl o kousek dál krásný projekt Vodního světa. Když jsem se jela podívat na rozestavěný areál, už bylo vidět, že bude podobně krásný jako Tatra. Tady je pár fotek. V areálu probíhají poslední dokončovací práce. Vše se ladí, aby bylo připraveno na otevření. To je naplánováno na 26. června.

Venku najdete sauny, bio, parní, infra a finskou. Samozřejmě také ochlazovací bazének, sprchy a odpočinkovou místnost.

Uvnitř čeká bazén s atrakcemi, dětský bazén, whirpool, masáže a restauraci. Samozřejmě tobogán, chrliče vody, lanové prvky, vodní lehátka s masážními proudy,

Nahlédněte se mnou…

Víte co mě moc baví? Ten výhled 🙂

Jak se vám Vodní svět líbí? A chystáte se sem?