fbpx
Testování

Vánoční vaření s magazínem Žena-in.cz

Poslední letošní akce, na kterou jsem vyrazila do Prahy, byl vánoční event s magazínem Žena-in.cz . Na vánoční akce se vždycky moc těším, protože je na nich taková hezká sváteční atmosféra. Letos nás čekal důležitý úkol. Vyzkoušet ryby od značky Nowaco.

S velkou chutí jsem se pustila do vymýšlení receptů, které by se  mohly hodit na slavnostní, štědrovečerní stůl. Použila jsem vyzkoušené recepty, které mají u nás doma úspěch a myslím, že velký úspěch měly i u našich čtenářek. Velkým pomocníkem při vaření a pečení nám byly také produkty z mé oblíbené mlékarny Valašské Meziříčí.

A dokonce došlo i na ochutnávání sladkostí. Sušenek Oreo. S těmi letos připravuji nepečené cukroví a už se moc těším. Protože naše Tony Oreo sušenky zbožňuje!

Akce probíhala, jako vždycky, ve veselé náladě. Vařily jsme v kuchařském studiu Šelma v kuchyni, kde jsme si to s redakcí velice oblíbili. Za mě je to nejpříjemnější prostředí, v jakém jsem kdy vedla kurz vaření 🙂

Čtenářky se rozdělily do skupinek a každá skupinka se pustila do svého receptu. Já jsem pobíhala mezi všemi, radila, zkoušela, povídala si. Mám tyhle akce fakt ráda. Všichni byli moc spokojení s kvalitou ryb Nowaco, což mě nepřekvapilo, protože Nowaco ryby kupuji už roky a mám je moc ráda.

Co jsme vařili a pekli? Všechny recepty jsem vám přidala i s odkazy na magazín Žena-in.cz. Připravili jsme i dvě přílohy – velice chutný bramborový salát a méně tradiční gratinované brambory, které patří mezi oblíbené přílohy u nás doma.

Čtenářky byly z našich receptů nadšené. Každá domů dostala všechny recepty, ale také tašku plnou Nowaco výrobků a mléčnou nadílku od Mlékárny Valašské Meziříčí. Takže si mohly hned recepty vyzkoušet i doma. A třeba některý z našich nápadů pronikne i na štědrovečerní tabuli našich čtenářek.

Pár fotografií z naší povedené akce…