fbpx
NEVAŘÍME :-),  Testování,  Život s dětmi

Tip na Vánoce: Továrna na čokoládu od Play-Doh

Plastelína Play-Doh je další hračkový evergreen v naší rodině. Většinu tvořítek a hraček k této plastelíně jsme rozdali po kamarádkách s malými dětmi a teď se k nám Play-Doh zase vrací.

Žofinku jsme s Play-Doh seznámili na hračce, která se do naší vařením a pečením posedlé domácnosti hodí úplně nejlíp. Máme doma Továrnu na čokoládu.

Jak už název napovídá, děti na ní můžou vyrobit nejrůznější bonbony, sušenky, čokoládové tyčinky, košíčky. No prostě sranda. Žofinka si vyrábí dobroty do kuchyňky, třeba ke kávě.

Na všech hračkách k plastelínám Play-Doh se mi moc líbí, že se dobře čistí a udržují. Zbytky plastelíny po uschnutí ztvrdnou a odrolí se, stačí je jen zamést.

A miluju jak plastelína voní. Žofince jsme museli chvíli vysvětlovat, že se fakt nejí, i když je tak voňavá 🙂

S novou Továrnou na čokoládu si Žof vyhraje už teď, ve dvou letech, úplně sama. Ale nejvíce miluje, když si k ní sedne někdo z nás, ideálně Tony a hrajeme si s ní.

Ještě se chystáme dokoupit sadu kyblíčků s plastelínou. Líbí se mi třeba sada po čtyřech kusech, v různých barevných variantách.

 

Play-Doh Továrnu na čokoládu můžete koupit online v hračkářství POMPO. Doporučuji začít s nakupováním vánočních dárků už teď, protože pokud zůstanou obchody zavřené delší dobu, tak je lepší mít v klidu všechny dárky pod střechou doma 🙂

Přiberte určitě další plastelínu do zásoby a mrkněte i na další Play-Doh hračky.

Článek vznikl ve spolupráci s magazínem Žena-in.cz a hračkářstvím Pompo.