Testování

Tip na dárek: Play Doh pro malé kuchtíky

Když byli Pepíno s Tony malí, Play Doh milovali. Měli jsme doma skoro každou novinku, která vyšla. Nejvíce oblíbený byl zmrzlinovač a chobotnice 🙂 Plastelína se válela úplně všude. A já jsem milovala její vůni. Také konzistenci, protože proti klasické plastelíně je taková jemná, mechová.

Teď jsme dostali domů na testování set od Play Doh – Kitchen Creations. Pro děti maminky, která se z kuchyně nehne, ideální hračka. Taky Tony nadšeně jásala, že si bude moci vyzkoušet troubu a sadu na výrobu potravin. 

U plastelínového pečení nám asistovala i Žofi, která nás bedlivě pozorovala. Možná by ji bavila Play Doh s poníky. Ale na to si pár let počká. Už se těším, až zase budeme mít plný dům Play Doh.

Jako první jsme vybalily sadu na výrobu potravin. Obsahuje 20 vykrajovátek a formiček na ovoce, zeleninu nebo maso. V balení je 7 kelímků s plastelínou.

V sadě jsou také talířky, příbor nebo nákupní košík. Byly jsme s Tony nadšené z krabičky, ve které se dají vyrábět vajíčka. Jak celé, se skořápkou, tak třeba volí oko 😀 

Toninku bavila „krabice mléka“, kterou se dají vytlačit různé tvary podle šablony.

Ale to už čekala na vyzkoušení sada s mikrovlnkou.

Ta je skoro jako opravdová. Vydává zvuky a svítí. Ale nejlepší na ní je, že když do ní dáte péct třeba mufiny nebo koláč, tak vám normálně vyskočí jako v troubě. Stačí stlačit boční žlutou páčku dolů.

Kromě toho jsou v sadě další kelímky s plastelínou, talíře, příbor a formičky.

Kromě těchto dvou sad, které jsme s Tony zkoušely, jsou v sérii Kitchen Creations další super kousky. Zaujaly mě třeba Crazy Cookies nebo mixér.

Co mi přijde fakt super, tak je možnost využít všechny kuchyňské sady, když chcete zaměstnat menší děti v okamžiku, kdy potřebujete péct vánoční cukroví nebo připravovat cokoliv jiného v kuchyni. Děti pracují taky, pěkně na svém a učí se přitom od vás.

Testování probíhalo ve spolupráci s redakcí magazínu Žena-in.cz.

Bližší informace o dalších Play Doh sadách najdete TADY a TADY.