fbpx
Testování

Testování: Milka – to není jen lahodná čokoláda

Doby, kdy se vám při vyslovení slova Milka vybavila pouze jemná alpská čokoláda s fialovou krávou na obalu, jsou pryč. Je to už delší doba, co pod značkou Milka, stále však ve fialových obalech, najdete další pochoutky. Čokoláda však zůstává v hlavní roli.

Můžete si tak pochutnat na nejrůznějších sušenkách, oplatkách a jiných dobrotách. Kromě fialového obalu mají společné ještě něco. Jsou neskutečně dobré. S pěknou dávkou alpské čokolády.

Naše děti zaujala novinka ve tvaru kravičky – Milka Tender Cow. Ano, mé dva puberťáky. Když jedeme na výlet, hádejte co chtějí koupit na cestu. Kravičku od Milky. A tak nesměly kravičky chybět ani při našem výletu do Gibon parku v Rožnově pod Radhoštěm.

Zatímco děti šplhaly s tatínkem v korunách stromů, já jsem si dávala kafe, Aperol a pro změnu zase svou oblíbenou dobrotu Milka. Choco Brownies. Stejně jako Tender Cow Milka kravičky, jsou i brownies baleny v praktickém balení na cesty. Tak se nemusíte bát přibalit si je sebou do batohu. V jednom balení najdete pět kousků kraviček nebo šest kousků brownies, podle toho co si vyberete.

Když potřebovaly děti doplnit energii, tak jsem měla trochu tělocviku i já. Házela jsem jim nahoru na stromy Milka kravičky. Jsou šikovní! Chytili je napoprvé.

Ještě pro vás mám jeden tip na Milka Choco Brownies. Jsou opravdu úžasně čokoládové a chutnají výborně třeba s kopečkem šlehačky nebo vanilkovou zmrzlinou. Mějte je doma v zásobě a když se k vám staví návštěva, vybalte brownies kousky na talíř, přidejte k nim zmrzlinu a čerstvé ovoce.

Dezert, stejně skvělý jako domácí, máte vykouzlený za pár minut.

Elly

Článek vznikl ve spolupráci s magazínem Žena-in.cz.