fbpx
Testování

Testování: Milka? Nadýchané piškoty se skvělou čokoládou.

Čokoládu Milka jsem milovala už jako dítě. Vozil nám je děda ze služebních cest v Německu. I dnes se často objevuje u nás doma, v šuplíku, kde jsou „kokina“. Kupujeme především čokolády, ale občas sáhneme po některém z nových výrobků, jako jsou různé sušenky, piškoty s náplní a podobné pochoutky.

A když se v redakci testují produkty Milka, tak máme radost celá rodina. Hlavně Tony mě vždycky honí, „mami, rychle to nafoť, ať to můžeme sníst“. Takže ta patří mezi první ochutnávače.

Co tady mám na testování dnes? Znáte tyhle Milka dobroty?

  • Milka Crunchy Break
  • Milka Crunchy Choco Break
  • Milka Choc&Choc
  • Milka Jaffa biscuits pomerančové
  • Milka Jaffa biscuits malinové

O kravičkách Milka Tender Cow a úžasných Milka Choco Brownies jste si mohli přečíst v tomto článku.

Co nám chutnalo nejvíce teď?

Jednoznačně jsme se shodli na tom, že opravdovou peckou je Milka Choc&Choc. Na obalu najdete nápis SOFT a je to skutečně tak. Piškot lehký jako obláček obalený v oblíbené Milka čokoládě učaroval celé naší rodině. Bez výjimky. Uvnitř je skvělá čokoládová náplň. Prostě top!

Podobně pozitivní ohlas měly i oba druhy Milka Jaffa biscuits. První jsme otevřeli malinové, protože maliny milujeme všichni. Ty měly neodiskutovatelně úspěch. Překvapením však byly ty pomerančové. Tony hned hlásila, že ty teda nechce, protože pomerančové kokina nemá ráda 🙂 Já jsem jí přizvukovala, že teda pomerančové taky nemusím, ale ochutnám.

Jaké bylo naše překvapení, když nám oběma (a chlapům samozřejmě taky), pomerančové Milka Jaffa biscuits opravdu moc chutnaly.

Naposledy jsme otevřeli Milka Crunchy Break, i jejich čokoládovou variantu. Nepřekvapím vás, že i tenhle produkt nám chutnal. Kdybych měla sestavit žebříček, dala bych ho po prvních Milka Choc&Choc a druhých Milka Jaffa biscuits na třetí místo. Ale to je pouze o osobních chutích a preferencích. My jsme prostě milovníci nadýchaného piškotu 🙂 Někdo jiný vám dá určitě Milka Crunchy Break jednoznačně na první místo.

Jednu připomínku bych v tomhle případě měla. V balení je 5 tyčinek Milka Crunchy Break. A tohle mě zlobí u všech produktů v krabičkách. Místa je v krabičce na kusů 6. Tyčinky v krabičce zbytečně lítají a navíc mi to přijde neekonomické a neekologické 🙂 Ale to je jen můj drobný postřeh…

Znáte tyhle dobroty značky Milka? Které patří mezi vaše favority?

Elly

Článek vznikl ve spolupráci s magazínem Žena-in.cz a značkou Milka.