fbpx
Co se nikam nevešlo,  NEVAŘÍME :-),  Testování

Soutěžte s NUXE a pomozte nemocnicím

Poprvé v životě se mi do ruky dostal multifunkční suchý olej značky NUXE. Mám hned tři různé druhy a nevím, ze kterého jsem více nadšená. Asi nejvíce mi voní tenhle. Líbí se mi, že oleje jsou multifunkční a můžete je používat jak na tělo, tak na vlasy. Já jsem vyzkoušela obojí použití a líbí se mi, že olej pěkně pečuje o mé vlasy, které jsou teď celkem vysušené a nevypadají zrovna nejlépe.

Tělo si olejem NUXE natírám vždycky po sprše a miluji tu vůni! Natáhnu se pak s panem Božským k nějakému dobrému filmu a vyšívám. Prostě večerní pohoda, kterou miluju.

Se značkou NUXE jsem se poprvé setkala na našem oblíbeném Grandhotelu Tatra ve Velkých Karlovicích, kde jejich kosmetiku najdete jak na pokojích, tak ve sprchách wellnessu. Už tam jsem se zamilovala.

Teď mě zaujala jak soutěž, kterou najdete na instagramovém profilu NUXE, tak krásná akce na podporu nemocnic, které pečují o pacienty s koronavirem.

Ještě než 15.5. obě akce skončí, ráda bych vám je připomenula i tady, na blogu. Protože NUXE je fakt super kosmetika, která stojí za vyzkoušení, pokud ji ještě neznáte.

Soutěž o balíčky NUXE v hodnotě 3 000 Kč

Soutěží se až do půlnoci 15. 5., následně NUXE vybere 10 výherců, kteří získají DÁREK nejen pro sebe, ale i svou kamarádku nebo kamaráda.

Každý výherce dostane od NUXE dva sety všech NUXE ikonických olejů Huile Prodigieuse – jeden pro sebe a druhý pro svou kamarádku / kamaráda, kterého označí v soutěžním příspěvku. ⠀

Pravidla najdete na instagramu NUXE a podrobná pravidla TADY.

NUXE pomáhá nemocnicím

Navíc za každý zakoupený kus NUXE Huile Prodigieuse 100 ml až do 15. 5. daruje NUXE 50 Kč na pomoc nemocnicím pečujícím o pacienty s koronavirem. Jmenovitě se jedná o FN Motol a Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně.

Dopřejte si tuto luxusní péči a pomozte i Vy!

#NUXEPOMAHA

Přejeme vám spolu s NUXE hodně štěstí a těšíme se na spoustu krásných fotek a inspirace, kterou tímto společně pošleme do světa. ⠀

Jaké jsou vaše oblíbené produkty NUXE?