fbpx
Testování

Soutěžte s Bohyněmi o MENTOS osvěžení

IMG_5078

Moje děti šílí po žvýkačkách a bonbonech Mentos. A přiznám se, že patří i mezi mé oblíbené značky. Větší balení vozím v autě, menší balení se mi válí po všech kabelkách. Děti mají raději ovocné příchuti, já dávám přednost svěží vůni máty.

S velkou radostí vám proto po dlouhé době přináším super soutěž. A to právě o tašku plnou Mentos produktů.

Značka Mentos rozšířila své portfolio oblíbených žvýkaček Mentos Pure Fresh o další novinky v příjemném malém balení v ruličce, které je pro značku Mentos typické. Od února se tak můžete těšit na dlouhotrvající intenzivní osvěžení v celkem 3 typech balení.  Všechny žvýkačky jsou bez cukru s výtažkem ze zeleného čaje.

Žvýkačky Mentos Pure Fresh přináší široký výběr příchutí, kde si každý přijde na své. Od února se můžete těšit na žvýkačky již ve 3 typech balení:

1/ NOVÉ 16g BALENÍ V RULIČCE – Mentos Gum Rolls

Nové žvýkačky v ruličce jsou unikátní svým tvarem, který je typický pro značku Mentos a jsou navíc díky své velikosti velmi praktické. V tomto balení naleznete 2 svěží příchutě – jemnější Spearmint a intenzivnější Fresh Mint. 

2/ HIT ROKU – 30g BALENÍ

Oblíbené 30g balení je rovněž ideální svým tvarem a hodí se díky své velikosti do každé kapsy či kabelky. Můžete si vybrat z příchutí Spearmint či Bubble Fresh. Balení, které najdete v každé mé kabelce.
3/ 60g BALENÍ NA CESTY

Největší 60g balení je vhodné především na cesty či pracovní stůl. Vybrat si můžete ze tří příchutí – intenzivní Fresh Mint, Lime Mint s příchutí limetky a Cherry Mint s příchutí třešní. Tohle balení mi nesmí chybět v autě.

Soutěž s Mentos

Pravidla soutěže jsou snadná. Vyfoťte jakékoliv ze zmíněných balení Mentos, kdekoliv. Na cestách, v kabelce, s dítětem, se sebou, u televize, na lyžích. Prostě kde chcete.

Nasdílejte fotografii na svém instagramu.

Označte svůj příspěvek  hashtagy #mentosfreshmoment, #bohynekuchyne a #bozskementos.

Příspěvky můžete vkládat od teď až do 15. března. Poté vylosujeme jednoho z vás, který vyhraje tašku plnou produktů MENTOS.