fbpx
Testování

Snídejte zdravě, snídejte cereálie Nestlé Fitness

Psala jsem to už mnohokrát. Jsme snídaňová rodina. Milujeme snídaně. Střídáme sladké a slané, upečeme si bábovku, připravíme anglickou snídani, domácí paštiku, vafle, vajíčka, ale často snídáme také cereálie a obilné kaše. To hlavně ve všední dny, během školního roku.

Jenže teď je všechno jinak. Každý den je u nás tak trochu neděle. Nespěcháme se vstáváním, budí nás Žofie někdy mezi půl sedmou a osmou, podle toho jak se jí chce. Válíme se v posteli, čteme si, Žof si hraje, čte si s námi. Často jdeme chystat snídani až o hodinu i dvě po probuzení.

A pak záleží na tom, jak moc se nám chce věnovat čas chystání. Když máme chuť nasnídat se dobře a vydatně, ale nechce se nám strávit moc času chystáním, nakrájíme si ovoce a na stůl připravíme cereálie.

K nim jogurt, studené i teplé mléko. Protože každý z nás má rád něco jiného.

Teď se nám doma k testování objevily cereálie Nestlé Fitness. Mám vybíravé děti, tak jsem byla celkem zvědavá, jak jim budou chutnat.

Obstály na jedničku. A nejen u dětí. Testovali jsme čokoládové a bez příchuti. U chlapů vítězily ty čokoládové, u holek, včetně Žofie, ty bez příchuti.

Já jsem si je dala do jogurtu a přidala ovoce. Byla to pecka!! A Žofinka to zopakovala po mě. Pak jsme jí ještě pár kousků nasypali do misky a křupala si je jen tak. V mléku byly taky super. U čokoládových se navíc horkým mlékem rozpustila čokoláda a udělala úžasné mléko.

Nestlé Fitness jsou celozrnné…

Celozrnné obilniny obsahují celé zrno. Na rozdíl od vysoce vymletých zrn z nich nebyla odebrána vnější vrstva, která je bohatá především na vlákninu, vitaminy B a antioxidanty. Jak to poznat? Musí to být uvedeno ve složení.

Například celozrnné snídaňové cereálie Nestlé mají navíc na obale na první pohled viditelný zelený pruh. Toto označení vám skýtá 100% jistotu, že cereálie obsahují celozrnné obiloviny. „Naším závazkem je, aby byly celozrnné cereálie na prvním místě ve složení, tedy aby jich bylo v receptuře nejvíce oproti ostatním složkám receptury,“ vysvětluje tento výrobce snídaňových cereálií pro děti i dospělé.

U nás uspěly. Už jste je taky zkoušeli? Které chutnají vám?