fbpx
Bydlíme,  NEVAŘÍME :-),  Testování

Snídaňové příbory. O velký kus krásnější snídaně.

Snídáme rádi společně. Hlavně o víkendu, kdy se u našeho velkého stolu sejdeme celá rodina a máme čas si společné chvilky užít. Přes týden většinou snídáme jen ve třech. Já, pan Božský a Žof. Ale ať už všední den nebo víkend, na stole nesmí chybět snídaňové příbory.

Nevíte, co to je? To je naše dlouholetá rodinná tradice ke každé snídani. Kdysi dávno jsem někde koupila sadu barevných příborů. Pořídila jsem k nim i talíře a misky. Část talířů je už rozbitá, miska už neexistuje ani jedna. A příbory? Po letech jsou v hrozném stavu. Vymyté barvy, kovové části příborů se v těch plastových pěkně viklají a vůbec. Prostě nejsou hezké.

Co ale teď? Začalo pátrání po nových snídaňových příborech. Důležité při výběru bylo, aby v sadě bylo minimálně pět barev, protože už je nás pět. Raději teda šest, i pro návštěvu 🙂

Zaujala mě třeba tahle krásně barevně ladící sada v tyrkysových tónech. Jenže znáte děcka. Budou se hádat o odstínu a na to nemám nervy. Pak jsem byla úplně zamilovaná do příborů v lněných odstínech. Ale to mi přišlo podobné, jako ty tyrkysové. Bude tady bitka o barvu. Takže hledání pokračovalo.

Nebudu vás napínat. Vyhrály to příbory od značky Villa d’Este New Dune. 24 dílná sada příborů obsahuje lžíci, vidličku, nůž a lžičku. V nádherných barvách, krásné tvary. Prostě všechno co jsem hledala.

Hledáte-li, stejně jako já, krásné příbory, zkuste mrknout na Bonami. Já už jsem si tam vyhlédla i nové misky a talíře, od stejné značky, italské Villa d´Este.

A když máte krásně protřeno a jste ve společnosti své milované rodiny, tak už je fuk, jestli jsou na talíři vafle, vajíčka nebo chleba s medem. Jsem ráda, že jsem našla své nejkrásnější příbory. Protože pomůžou rozzářit každý den.