fbpx
Jedlé dárky,  Testování

Šmakujto – krabice s překvapením

smakujto1

 

Máte rádi chutná překvapení?

Když jsem se o projektu Šmakujto dozvěděla, tak mě hned napadlo, že je to vlastně takový Ježíšek pro dospělé. A ne jen na 24. prosince, ale na celý rok, na každý měsíc. Do konce jednoho měsíce objednáte a ten druhý měsíc vám přijde krabice plná překvapení. A jakých?

smakujto2

Je to krabice pro milovníky dobrého jídla. Pro ty, kteří dokáží ocenit originalitu. V balení totiž najdete několik prvotřídních specialit a regionálních produktů od menších českých a zahraničních výrobců. Kvalita je na prvním místě a vy tak dostanete výrobky bez zbytečných konzervantů, barviv či umělých aromat.

Nemusíte si ji objednat jen pro sebe, ale také pro své kamarády nebo rodinu. Určitě víte, komu by se balíček s chutným překvapením líbil a komu by udělal radost.

smakujto3

Obsah krabice, která vám zdarma dojde až domů, je každý měsíc jiný. Navíc se nemusíte bát, že když vám některý produkt z balíčku moc zachutná, tak už jej nikdy nikde neseženete. Oblíbené pochoutky si můžete zakoupit v eshopu na webu www.smakujto.cz.

smakujto4

Já už se těším na svou první krabici a jsem moc zvědavá, co bude obsahovat.

Chcete Šmakujto vyzkoušet s námi?

Pro naše čtenáře nabízíme speciální slevu na první nákup. Do objednávky na webu www.smakujto.cz zadejte slevový kód  2BOK5SM a budete mít slevu 5% na 1. objednávku.

Sleva je platná do 19.7.2015.

Krásné a chutné překvapení přeje Elly.