fbpx
Testování

Čtenářské testování chytrého Tefal Cuisine Companion

S čtenářkami magazínu Žena-in.cz vařím velice ráda. Máme už za sebou několik povedených akcí. Jak se nám vařilo v Tančící kuchyni?

Tefal-48

Na akcích se vždycky sejde příjemná skupinka, vyzkoušíme nějaký zajímavý spotřebič, otestujeme suroviny, chutné recepty. Čtenářky se výborně baví, ochutnají co si společně uvaříme a upečeme, můžeme si navzájem sdělit zkušenosti nejen z kuchyně. Průběžně si povídáme, popíjíme víno a seznamujeme se. Na závěr si všichni odnesou tašku plnou dárků a často si jedna z nich vylosuje velice hodnotný dárek.

Tefal-27

Podobné to bylo i na testovací akci spotřebičů Tefal. Sešly jsme se poprvé v Tančící kuchyni. Na krásném místě s výhledem na Vltavu. Samé usměvavé tváře a tak to má být.

Tefal-28

Čekalo nás testování dvou chytrých pomocníků. První jsme začaly univerzálním přístrojem TEFAL Cuisine Companion. Ten  v sobě spojuje několik jiných přístrojů, které v kuchyni musíte denně používat. Multifunkční elektrický kuchyňský robot TEFAL Cuisine Companion sám naseká, připraví a dokonce i uvaří širokou škálu pokrmů – od předkrmů až po dezerty.

Tefal-64

K přístroji TEFAL Cusine Companion  jsem byla zpočátku hodně skeptická. Nechápala jsem k čemu takovou mašinku mít doma. Mám hrnce a ruce.

Tefal-120

Hned po prvním vyzkoušení jsem však změnila názor. TEFAL Cusine Companion  jsou prostě jedny ruce v kuchyni navíc. Míchají, sekají a hlídají, aby jídlo bylo dokonale připravené. Pomůže pokročilým a vášnivým kuchařkám, a to hlavně při přípravě většího oběda. Kdy se můžete věnovat něčemu jinému a v TEFAL Cusine Companion  se vám mezitím udělá třeba dušené maso, polévka nebo rizoto.

Tefal-23

Začínající kuchařky budou nadšené z knihy receptů, která je součástí balení. A nejen začínající kuchařky. Našla jsem zde spoustu inspirací, zajímavých a chutných receptů. Výhoda kuchařky je, že recepty jsou opravdu srozumitelně popsány. Včetně piktogramů a obrázků, které pomůžou zorientovat se v tom, jaké nástavce použít, jaký program a na jak dlouhou dobu zvolit.

Tefal-7

Můžete si vybírat z celkem čtyř nástavců. Díky nim TEFAL Cuisine Companion seká, šlehá, míchá, hněte. Cokoliv potřebujete. Praktické je i přiložené sítko pro vaření v páře.

Tefal-8

Výhodou je velice snadné, intuitivní ovládání. Na hlavním panelu je 6 programů, možnost zvolit si rychlost i čas práce.

Tefal-37

Nemusíte se bát. I naše čtenářky se zpočátku na přístroj a jeho ovládací tlačítka dívaly jako na UFO, ale velice rychle se zorientovaly a za chvíli s ním pracovaly jako by se znali odjakživa 🙂

Tefal-66

Na akci jsme si uvařily tři recepty z kuchařky.

Tefal-70

Dýňovou polévku (kterou jsem ještě „vylepšila“, podle svého oblíbeného receptu). Přidali jsme do ní jablka a to dýňové polévce opravdu prospěje. Snědla se do poslední kapky.

Tefal-72

Velice zdravé kuře v páře – s koriandrem a mrkví. Tady nám chyběla troška nějaké šťávy, kuře bylo lehce suché. Ale s tím by si šlo v domácích podmínkách bez problémů pohrát.

Tefal-83

Největší úspěch měl čokoládový dezert – pudink.

Tefal-126

Čokoládová tečka na závěr byla tak dobrá, že bylo nutné vylízat i hrnce 😉

Tefal-134

Všechny účastnice akce nadchla rychlost práce a největší výhoda TEFAL Cuisine Companion – pracuje úplně samostatně. Akce měla tak velký úspěch, že padly první objednávky. Tahle chytrá mašinka vás totiž o své užitečnosti přesvědčí až při práci.

Tefal-106

Ale to není všechno… Ještě jsme testovaly další TEFAL chytrý přístroj. Zdravou fritézu ActiFry.