fbpx
Testování

S Milka hrníčkem na zahradu. Chcete vyhrát taky jeden?

Milka patří mezi naše oblíbené sladkosti. Když máme na něco chuť, tak v šuplíku s dobrotami nikdy nechybí nějaká ta čokoláda, sušenky, prostě něco od Milky. Každý máme své oblíbené výrobky a tak Tony tam najde Milka čokoládu s Oreo sušenkami, já a pan Božský Brownies a Pepíno Softíky.

Často si také bereme Milku sebou, když vyrážíme někam na výlet. To bohužel v současné době není možné. Ale naše rodina má štěstí, že máme krásný velký dvůr, kde můžeme trávit krásné slunečné dny. A tak vyzbrojeni zahradním nářadím a dobrou náladou trávíme velkou část dne právě tady.

Pepíno nám chodí vařit kafe, chai a taky svou oblíbenou horkou čokoládu. A aby nám vydržela dlouho teplá, vaří ji to termohrníčků. Termohrníček Milka pro sebe ukořistila Tony, ale čas od času se mi podaří získat ho pro sebe.

Ještěže těch Milka dobrot máme doma dost pro všechny…

Chcete taky termohrníček Milka?

Zapojte se do soutěže a vyhrajte designový termohrnek Milka na cesty! Pravidla jsou zcela jednoduchá. Zapojit se můžete do konce března.

A jak zní pravidla?

  1. Zakupte si jakýkoli produkt Milka: vaše oblíbené sušenky, softíky nebo čokoládu.
  2. Nahrajte účtenku, která obsahuje BKP kód, datum a její čas.
  3. Poté už jen čekejte, zda se na vás usměje štěstí.

Soutěž běží do 31. března 2020 a každý den se hraje o 150 Milka termohrníčků!

Soutěže se lze zúčastnit nákupem výrobku značky Milka v jakékoliv prodejně na území České republiky, která vydává platný daňový doklad.

Více informací o podmínkách soutěže naleznete na stránkách Milka.