fbpx
Cestování,  NEVAŘÍME :-),  Testování

Prázdniny s dětmi: Krokodýlek Olomouc pro velké i malé

Letošní prázdniny nás nečeká žádná větší dovolená. Především proto, že mi každým dnem roste moje těhotenské břicho. Jsem proto moc ráda za každý výlet, který spolu podnikneme.

Cíl našeho výletu byla tentokrát blízká Olomouc a zábavné centrum pro děti všech věkových kategorií – Krokodýlek Olomouc. Nejprve jsme si centrum nastudovali na internetu a děti se shodly na tom, že si tady zábavu najdou.

Na výlet jsme sebou vzali tentokrát i Pepína, kterému je 15 a byla jsem zvědavá, jak se mu bude Krokodýlek líbit. Dvanáctiletá Tony si sebou vzala svou desetiletou kamarádku Ellu. Pestrá skupinka. Bude se jim v centru pro děti líbit?

Krokodýlek vypadá zvenčí celkem malý a proto jsme byli překvapení, kolik prostoru je uvnitř. Obrovská hala, která má na začátku občerstvení, dostatek míst k sezení a stolečků. Dokonce se můžete usadit v patře, nad barem, do pohodlných křesílek. A za posledními stoly začíná dětský ráj.

Zázemí je v Krokodýlku velice příjemné. Světlé prostorné šatny, čisté a voňavé toalety, prostor, kde si můžete přebalit miminko. Všechno ve veselých barvách, v pirátském a mořském stylu.

Úplně nadšená jsem byla ze dvou místností pro narozeninové oslavy. V plánu je prý prostor ještě pro další dvě oslavy. Vypadá to, že o dětské party v zábavném centru je velký zájem. I obě holčičky potvrdily, že oslava v Krokodýlku by byl sen! Párty místnosti jsou krásně vyzdobené, je v nich celkem soukromí.

Oslavenec má své královské křeslo, stůl je svátečně vyzdobený, přijde poblahopřát krokodýl Olík a děti, které se oslavy zúčastní, mají zvýhodněné vstupné.

První atrakce, kterou vyzkoušely všechny tři děti, byly lodičky na vodní ploše. Každé dítko si našlo svou lodičku a už brázdily vodu. V lodičkách nastříkáno, mokré ponožky, ale děti vysmáté jak sluníčka.

A tohle je právě atrakce, která baví i větší děti 🙂

Jedna z nejoblíbenějších zábav tady, byly skluzavky. Je jich tady celkem dost a děti vyzkoušely všechny. A mnohokrát.

Spoustu času strávily děti i s tatínkem, ve fotbalové aréně. Balon vám tady nemá kam utéct, malý prostor zajišťuje rychlou hru a užijete si tady snad nejvíce srandy.

Nafukovacího krokodýla, který otevírá a zavírá tlamu si užívaly hlavně malé děti. Ale samozřejmě, že sem vlítly i holky 😀

Velká paráda je obrovská loď, ve které děti čeká spousta zábavy. Různé hry a dokonce i malé kino.

Mě osobně se moc líbil koutek pro nejmenší děti, který využijeme už brzy 🙂

Spoustu času strávily holky také na motorkách. Tady si pro děti připravte desetikoruny, tolik totiž stojí jedna jízda. Ale uvidíte, že děti budou moc spokojené.

Kromě toho je tady velké množství prolézaček. Prolézací klec má čtyři patra a děti z ní nevylezly dost dlouho.

Nezapomenutelná byla také kanonová bitva, při které létají balónky na všechny strany. My dospělí jsme byli rádi, že jsme se jim tam nepřipletli 🙂

Při běhání po celé ploše dětem samozřejmě vyhládne a mají žízeň. V baru je celkem dobrá nabídka, těstoviny, pizza, polévka, domácí limonády a cukrovinky. Takže si můžete vybrat a v Krokodýlku strávit opravdu celý den.

„Naše“ děti 10, 12 a 15 let se tady bavily. Menší holky byly nadšené ze všeho, Pepíno už je přeci jen malý dospělý a užíval si hlavně fotbálek a lodičky. Samozřejmě se taky sklouzl a vyzkoušel různé hry, kterých je tady více než dost.

Kdo by se chtěl do Krokodýlka Olomouc podívat, tak mrkněte na super slevy, které právě běží na Slevomat.cz.

Krásné prázdniny přeje Elly.

Článek vznikl ve spolupráci s portálem Slevomat.cz