fbpx
Cestování,  NEVAŘÍME :-)

Podzimní relax v Rožnovských pivních lázních

V rámci další úžasné spolupráce bych vám dnes ráda představila jeden z nejlepších relaxů, který jsem zažila. Těší mě, že Rožnovské pivní lázně mám v dojezdově velice příjemné vzdálenosti, i když stejně všem doporučuji objednat si tady také nocleh. Pro mě je ideální čas na podobné aktivity právě podzim. Nebo jaro. Venku je sychravo a tak je pobyt v lázních opravdová pecka.

Při své první návštěvě jsme si vybrali dvě procedury. Jednu jsme si zvolili večer, potom nocleh v Rožnově, a druhou na druhý den dopoledne. V pátek večer jsme vyrazili na VIP péči v Mořských lázních.

Ty se nachází v horním patře lázní. Už když stoupáte nahoru, tak vás obklopí typická vůně relaxačních olejů, vůně wellnessu a příjemná péče milého personálu. Prostor mořských lázní je tématicky vyzdoben, pro mě úplně ráj, miluji tenhle styl doplňků.

Nejdříve jsme byli ponořeni do dřevěné vany a vykoupali se v perličkové vodě s chlorelou. Milá slečna nám na obličeje nanesla bahenní masku a přinesla skvělé rožnovské pivo. Mňam!

Po koupeli následoval gurmánský zážitek v podobě ochutnávky středomořské stravy. K tomu jsme dostali fresh džus a místní výbornou domácí zmrzlinu.

A po dobrém jídle jsme přešli na další bod mořských procedur.

Sluneční terapie, kdy jsme se položili na lehátka, nasadili si brýle a relaxovali „pod sluncem“.

Japonská masážní křesla, která jsme vyzkoušeli potom, chci mít doma! Jen si tak sednout a nechat si celé tělo promačkávat. Tohle křeslo totiž samo provádí akupresurní a reflexologickou masáž. Je to velká paráda!

Posledním zážitkem byla světelná relaxační terapie v podmořském světě. To si tak v klidu lehnete na lehátko, přikryjete se dekou a kolem vás je moře. A vy si zase popíjíte to skvělé rožnovské pivo a máte pocit, že všechny starosti odpluly s tou vodou kolem vás.

Po mořských procedurách jsme si ještě chvilku poseděli v restauraci, která patří k pivním lázním. Dali jsme si pivo, zase jiné než jsme dostali nahoře v lázních a něco malého k tomu.

A taky jsem si domů nakoupila nějakou pivní kosmetiku… Je moc příjemná, krásně voní a kůže je po ní příjemně hydratovaná.

Kde se ubytovat?

My jsme byli ubytováni ve velice příjemném hotelu kousek od náměstí. Hotel AGH je krásný už zvenčí. A není to jen pozlátko. Uvnitř najdete příjemné čisté pokoje, které jsou velice prostorné. Pohodlné postele jsou velké plus.

A já jsem trochu postižená svým povoláním a tak je pro mě ve všech hotelech nejdůležitější snídaně 🙂 Na tu se můžete v hotelu AGH spolehnout. Je fakt super.

Úplně původně jsem si myslela, že víkend v Rožnovských pivních lázních shrnu do jednoho článku. Ale nejde to. Zážitků je spousta, kromě dalších procedur i úžasná zážitková restaurace Albert Málek. Takže si hlídejte další článek.

Elly

Článek vznikl ve spolupráci s Rožnovskými pivními lázněmi a hotelem AGH.