fbpx
Testování

Po práci relax. Aneb z kuchyně do koupelny.

DSC_1158

Svou práci nepovažuji za velkou dřinu. Většinou. Je to radost z tvoření, z vymýšlení, z vaření. Radost z toho, že chutná. Jenže občas přijde větší projekt, často časově náročný a ten mě připraví o většinu energie, kterou mám na rozdávání. Co mě dobije? Spolehlivě hezký večer s manželem. V létě na terase, v zimě u dobrého filmu. Vždycky se sklenkou vína 😀

DSC_1161

A potom relax v koupelně. Koupelnu jsem si před šestnácti lety vysnila a podle mého snu i zařídila. Je obložená optimistickými dlaždičkami v bílé a žluté barvě a já v ní trávím čas opravdu ráda. Vloni jsme ji neplánovaně zrekonstruovali, protože nám zatékalo pod sprchovou vaničku. Od té doby máme krásný velký sprchový kout od dvou nejšikovnějších řemeslníků v okolí. Tímto veřejně chválím Jirku Slováka z Malhotic a Zbyňka Smolku ze Všechovic. Telefonní čísla ráda sdělím na požádání. A ano, je to reklama 🙂 Takovým lidem dělám reklamu ráda.

Kromě skvěle vybavené koupelny je ovšem nutné zásobovat ji dokonalými sprcháči, koupelovými bombami, pěnami, solemi…prostě vším, co k relaxu v koupelně potřebujete. Jsem vybíravá. Sprchové gely ráda a často nakupuji při výletech do zahraničí. Protože mě ty dostupné u nás většinou moc nenadchnou.

DSC_1164

Díky testování pro magazín Žena-in.cz jsem teď ale objevila novou koupelnovou kosmetiku, o které jsem dosud nevěděla.

Kosmetiku Pro Formula koupíte exkluzivně v prodejnách Tesco. Já jsem dostala k otestování čtyři vzorky a testovala jsem opravdu poctivě. Jeden z nich, sprchový gel Maracuja & Guarana jsem si vzala sebou na dovolenou do Itálie a užívala jsem si jeho skvělou vůni.

DSC_1166

Co jsem testovala?

  • Pro Formula Shower gel Maracuja and Guarana – sprchový gel
  • Pro Formula Shower gel Creamy Pearl and Glamour – sprchový gel
  • Formula Shower gel Creamy Shea and Butter – sprchový gel
  • Formula Aromatherapy Bath Cream – pěna do koupele

Sprchové gely mi vyhovují všechny tři. Zamilovala jsem si hlavně už výše zmíněnou verzi Maracuja, ale také velký sprchový gel s bambuckým máslem. Protože produkty s bambuckým máslem cíleně vyhledávám i při nákupech. Krásně voní a je po něm příjemně hladká pleť.

Sprchové gely krásně pění a kůže po nich dlouho voní.

DSC_1170

Pěna do koupele je fajn a užívají si ji u nás hlavně děti. Protože ty mají ráchání ve vaně ve velké oblibě. Já se v Tescu zkusím podívat po jiné vůni, protože kombinaci s medem moc ráda nemám. Ale hlavně, že jsou nadšené děti 😀

Za sebe a po důkladném vyzkoušení, můžu kosmetiku Pro Formula doporučit. Mrkněte po ní v Tescu.

Děkuji magazínu Žena-in.cz za poskytnutí produktů k testování.