fbpx
NEVAŘÍME :-),  Testování,  Život s dětmi

Nejkrásnější Vánoce pro malé i velké děti

Co miluji nejvíce na Vánocích? Tu pohodu, klid, to, že se čas jakoby zastaví a my přestaneme spěchat. Každý rok se snažím většinu práce udělat před svátky a potom 14 dní v klidu užívat s dětmi. Letos je to zase trochu jiné. Přibyla nám Žofi a tak máme pod stromečkem čtyřměsíční miminko.

A zase znova pátrání po těch nejlepších hračkách pro malé děti. Mám pocit, že je dnes tak obrovský výběr všeho, nevím co dříve. A proto jsem moc ráda, že se můžu inspirovat na internetu. Hlavně u blogerek, které mají malé děti a mám pocit, že mají trh s hračkami skvěle zmapovaný. Takhle se dá skvěle inspirovat třeba na Slevomatu. Děti, hlavně ty větší, budou mít určitě velkou radost nejen z věcných dárků, ale i ze zážitků.

Jaké dárky doporučují pro děti mama blogerky Slevomatu?

I já sama už jsem objevila některé pecka věci, které Žofi prostě musí mít. Zamilovala jsem se třeba do britské značky Le Toy Van. Jsem nadšená ze všech hraček, které nabízejí. Mám doma i papírový katalog, který si s chutí listuji a plánuji, co všechno koupíme. Už teď pod stromeček dostane nějaké kostky, zvířátka na kolečkách a jiné krásné hračky.

Le Toy Van je rodinná firma, která klade důraz na použitý materiál. Hračky jsou z přírodních materiálů, ručně malované a vy si vyberete jak pro kluky, tak pro holky, pro větší i menší děti. Společnost Le Toy Van byla založena v roce 1995 v anglickém Surrey, jako rodinná firma. Zakladatelé jsou pokračovateli rodinné společnosti s více než 150 letou historií a zkušenostmi v ruční výrobě dřevěných hraček.

Další mou oblíbenou, nově objevenou značkou, je Little Dutch. Tady jde pro změnu o holandskou firmu, a neméně nádherné nejen dřevěné hračky. V barvách jsou jemnější než Le Toy Van. Už od narození od nich má Žofinka hrkačku zajíčka do ruky, kterou miluje a taky plyšový řetěz do kočárku. Teď jsem jí na Vánoce pořídila pár dřevěných hraček.

Pro neteře mám pod stromeček zabalené plastelíny Play Doh a super stavebnici Funclastic, kterou jsme s Tony testovaly.

Co mám pro své dvě starší děti? To přeci nebudu prozrazovat, protože už umí číst a na můj blog chodí pravidelně 😀

Krásné Vánoce přeje Elly.