fbpx
Testování

Moje milovaná Paříž a milované Nespresso

Miluji Paříž. Ráda se sem vracím, ať už sama s mým panem Božským (to teď dlouho ne, než Žofi vyroste), tak s celou rodinou. Naposledy jsme si Paříž užili při návratu z dovolené v Bretani a pořád nemáme dost. Procházky po pařížských bulvárech, pochutnávání si na francouzských specialitách, objevování zapadlých koutů a popíjení kávy v malých rozkošných kavárnách.

Jak neskutečně mě potěšilo, když Nespresso před svátky představilo svou limitovanou edici Variations inspirovanou pařížskými cukrovinkami.

Variations Paris Macaron

Můj favorit hned na první ochutnání. Miluji makronky, miluji lehce mandlovou chuť této kávy.

Harmonická kombinace cereálních tónů a jemné sladké chuti mandlí, která je charakteristická pro makronky. Tohle píše o kávě Nespresso.

Paris Black

Úžasná, silnější káva. Tuhle si ráda vychutnám s kapkou našlehaného mléka. Je hodně aromatická, směs káv Arabica a Robusta. Jsou z ní lehce cítit ořechy, je jemně kořeněná. Taková fakt elegantní pařížská dáma.

​​​​​​Výborně nám chutnala k brownies…

Variations Paris Praliné

Když si přivoním k čerstvě uvařenému šálku téhle kávy, cítím čokoládové pralinky. Delikátní chuť pražených oříšků je obohacená troškou slaného karamelu. Káva, která voní jako cukrárna plná čerstvých pralinek. Miluju, když si s touhle kávou můžu sednout do křesla, venku sněží a doma je pohoda.

Kdo z vás doma ještě nemá kávovar Nespresso, doporučuji poprosit Ježíška 🙂 A může vám k němu nadělit zrovna tyhle limitované kávy. Spěchejte, dokud nejsou vyprodané.

Krásné Vánoce přeje Elly ve spolupráci s tou nej kávou Nespresso.