fbpx
Hlavní jídla,  Recepty,  Testování

Lahodné bezlepkové těstoviny Panzani a superrychlé omáčky ve skle

Panzani uvedla v minulém roce řadu bezlepkových těstovin. Jedinečné a lahodné těstoviny vyznačující se vysokou kvalitou, odpovídají chutí i texturou klasickým těstovinám.

Já jsem ve spolupráci s redakcí magazínu Žena-in.cz otestovala obojí. Bezlepkové těstoviny i omáčky. Omáčky uvítá každý, kdo občas spěchá a potřebuje mít uvařeno za pár minut. Stačí dát vařit těstoviny a ohřát k nim omáčku.

Já jsem si zvolila oblíbenou omáčku 4Formaggi a k ní bezlepkové penne Panzani. Všechno jsem ještě vylepšila dokřupava vysmaženou slaninou s trochou cibule a hlavně parmezánem.

Chuť mě moc příjemně překvapila. Nebo, spíš bych řekla, že nepřekvapila. Protože těstoviny Panzani znám už mnoho let a vždycky nám doma moc chutnaly. Proto jsem si byla jistá, že nezklamou ani v bezlepkové verzi. A měla jsem pravdu.

Mám fakt radost, že lidé, kteří trpí alergií na lepek nebo nesnášenlivostí lepku, mají konečně z čeho vybírat. Bezlepkové Panzani můžu všem jen doporučit!

Testování bezlepkových těstovin Panzani a omáček ve skle.

Bezlepkové těstoviny Panzani jsou vyrobeny z hnědé a bílé rýžové mouky a zároveň i z bílé a žluté kukuřičné mouky,“ vysvětluje Ivana Zajícová, marketing manager značky Panzani a doplňuje: „Díky tomu to jsou lehčí a zdravější těstoviny, ideální pro lidi s bezlepkovou dietou. Pochutná si na nich ale opravdu každý, protože chutí i texturou připomínají klasické těstoviny. Myslím, že zákazníci opravdu nepoznají rozdíl. Mohou se tak vzdát lepku, aniž by se vzdali svých oblíbených těstovin.“

Pokud také chcete do svého jídelníčku zařadit novou řadu bezlepkových těstovin ve variantách penne, kolínka a špagety, všechny tři druhy jsou v prodeji v balení 400 g a jejich doporučená maloobchodní cena je 69,90 Kč. Bezlepkové těstoviny je možné zakoupit v prodejnách Albert. Více najdete na www.panzani.cz