fbpx
NEVAŘÍME :-),  Testování,  Život s dětmi

Kreativní zábava pro vaše děti. Vytvořte si sliz a děti budou nadšené!

My už máme jedny jarní prázdniny za sebou, ale Tony, která je gymplu v Olomouci, má prázdniny v jiném termínu, takže jedny ještě před sebou. Chystáme se vyrazit určitě někam na výlet, možná vyjde i nějaká lyžovačka, ale zároveň mám připravenou zábavu i na doma.

Žofi totiž dostal pod stromeček sliz. No jo, fakt sliz. Psala jsem vám o něm v tipech na vánoční dárky. Zábava, po které toužila Tony jako malá a něco málo tehdy dostala. Jenže v té době byl sliz v plenkách, byl drahý jak čert a nepřišel mi zrovna jako zajímavá a lákavá hračka.

Jenže Megamánie celé slizování povýšila na vyšší level. Nabízí nejen hotový sliz, ale hlavně několik zajímavých sad, díky kterým si s dětmi vyrobíte sliz doma.

Co doporučujeme my?

Já jsem nejvíce nadšená ze sady DELUXE. Najdete v ní všechno co můžete potřebovat. Gely, aktivátor, lepidlo různých barev, kuličky, třpytky a barevné prášky. Ale taky barvy a aromata do slizu. Samozřejmostí jsou krabičky na uchování slizu.

Nemusíte se ani trochu bát o zdraví vašich děti. Všechny komponenty jsou zdravotně nezávadné a netoxické.

V krabici najdete také návod, ale já rozhodně doporučuji projít si videa, která má Megamánie na webu.

Základem každého slizu je lepidlo. To může být buď čiré nebo barevné. Nalijte ho do připravené misky a postupně, za stálého míchání, přilévejte aktivátor slizu. V jakém poměru? Přibližně 2 díly lepidla na 1 díl aktivátoru.

Když je sliz hotový, přidejte podle své fantazie aroma, třpytky, kuličky, barvu. Dejte do krabičky a nechejte ideálně dva dny odstát.

U nás je tahle zábava ideální, když Tony hlídá Žof. Obě holky se zabaví, i když má jedna skoro 17 a druhá 4 roky. Možná Tony ještě více než Žof.

Všechny tyhle nezbytnosti najdete na www.megamanie.cz . Článek vznikl ve spolupráci právě s tímto super eshopem.