fbpx
Testování,  Život s dětmi

Kde nakupujete zásoby pro vaše děti? Já v BENU.

Během letošního jara, kdy jsme se všichni museli vypořádat s mimořádnou situací, kterou nikdo z nás ještě nezažil a nebyl na ni připravený, jsem si hodně zvykla nakupovat přes internet. Asi jsem nebyla sama. Do obchodu jsme chodili opravdu minimálně a byla jsem opravdu vděčná za dnešní moderní vymoženosti, díky kterým jsme online nakoupili všechno, kromě jídla.

Oblíbila jsem si v těchto dnech i nakupování na eshopu BENU lékárny. Ráda nakupuji v kamenných BENU lékárnách a proto, když jsem naposledy potřebovala doplnit zásobu batolecího mléka a koupit pro Žof dětskou kosmetiku, otevřela jsem bez váhání eshop.

Co jsem tady nakoupila?

Žofinku jsem dlouho kojila a když jsem začala používat i umělé mléko, sáhla jsem bez váhání po Nutrilonu. Používala jsem ho i pro své starší děti a tak jsem nechtěla ani zkoušet nic nového. Na instagramu jsem si po čase všimla, že jsou maminky spokojené se značkou, kterou jsem pro děti nikdy nezkoušela a jsem si téměř jistá, že před těmi 14 a 17 lety snad ani nebyla na trhu 🙂

Mléko Kendamil mě zaujalo hned na první pohled tím, že jde o plnotučné mléko krav z Velké Británie. Neobsahuje palmový olej a mají sladší a plnější chuť a obsahují méně rostlinných tuků.

Mléka jsou obohacena o vitamíny a minerální látky s vyrovnaným množstvím přírodní syrovátky, kaseinový protein, probiotika (GOS) a esenciální mastné kyseliny omega 3 a 6.

Vybrala jsem podle Žofinčina věku mléko Kendamil 3, které si můžete vybrat buď v běžné variantě jako já nebo verzi Organic.

Žofie ještě neumí porovnat nové mléko se starým Nutrilonem, ale většinou si teď nechá uvařit ještě jedno 😀 Takže asi jí hodně chutná. Mě baví i plechovky, ve kterých se mléko prodává, protože už teď vymýšlím na co všechno je po spotřebování mléka upotřebím. Uvidíme, jak dlouho bude Žofi ještě usínat s mlékem v lahvičce a kolik takových plechovek se u nás ještě objeví.

Spolu s mlékem jsem koupila několik druhů Kendamil kaší, které dáváme Žof večer, před spaním.

Kromě jídla jsem potřebovala doplnit Žofince ještě zásoby kosmetiky. Značku kosmetiky pro Žof střídám a mám své oblíbence. Jedním z nich je kosmetika Bioderma. Vybrala jsem si produkty z řady ABCDerm, pro citlivou dětskou pokožku. Využila jsem parádní akce, která na eshopu právě probíhá, 2+1 zdarma. Takže si vyberete tři produkty a nejlevnější z nich máte zdarma.

Moje volba padla na šampon, tělový a masážní relaxační olej a už dopředu jsem se připravila na chladné počasí s cold krémem. Nejvíce jsem se těšila na masážní olej, protože Žofinka masáže úplně miluje. Ten od Biodermy obsahuje slunečnicový a meruňkový olej, který dětskou pokožku vyživuje a hydratuje. Krásně voní a můžete ho použít i pro novorozence. Líbí se mi na něm, že nezanechává mastný film a pěkně se vstřebává.

Na konci objednávky jsem si ještě vybrala balíček náplastí za zvýhodněnu cenu, protože náplasti se doma vždycky hodí, že jo 🙂

Můžete si vybrat, jestli si balík necháte doručit domů nebo vyzvednete v některé z BENU lékáren. Já většinou vyzvedávám, ale tentokrát jsem zvolila doručení PPLkou. Spokojenost opět velká, balík dorazil téměř hned.