fbpx
Testování

Grilováni s Kauflandem a magazínem Žena-in.cz

Inspirace pro grilování – grilovaná vinná klobása a krkovičky od značky K-Mistři od fochu z Modletic! A pro vegetariány špízy z tofu.

Grilování je tématem letošního léta. Grilujeme zeleninu, sýry, uzeniny, klobásy, marinovaná masa a také burgery. Z redakce www.zena-in.cz, kde vedu rubriku Vaření mám pro vás vyzkoušené skvělé tipy!

WIFI POSÍLÁNÍ

Moje kolegyně spolu s dalšími uživatelkami a influencerkami zrealizovali v komunitní zahradě na pražském Vypichu hned vedle Kauflandu skvělou grilovací akci. Jaké bylo menu? Špízy s tofu pro ty, co nejedí maso, grilovaná vinná klobása (tu máme moc rádi) a také šťavnaté krkovičky v bylinkách.

Špízy s tofu

Hlavní surovinou bylo oblíbené tofu, od privátní značky Kauflandu K-take it veggie. Ingrediencemi bylo tofu, houbyi, jarní cibulka a kousky pomeranče, vše marinované v asijské omáčce. To byl takový velmi chutný grilovaný předkrm, pochutnali si i ti, kteří tofu moc nejí pro jeho nevýraznou chuť. V kombinaci s výraznými asijskými omáčkami a dalšími ingrediencemi byl tento špíz opravdu velmi dobrý.

Vinná klobása

Hlavním chodem byla vinná klobása od značky K-Mistři od fochu z Modletic!, která se nyní stává stálicí grilovací sezóny. Také ji máte rádi? Já ji mám spojenou s Vánocemi, ale určitě je dobrá i na gril. Vinnou klobásu v redakci připravili tak, že jí zatočili do známých šneků a jednoduše ji opekli na grilu. K tomu jako přílohu udělali opečené vařené brambory ve slupce spolu s opečenou cibulí. Jednoduchá kombinace, je to moc dobré!

Marinovaná krkovička s bylinkami

Třetí chod v podobě grilované krkovičky v bylinkové marinádě chutnala všem milovníkům klasické masité grilovačky. Nenechali si ujít krásnou šťavnatou krkovičku z Kauflandu značky K-Mistři od fochu z Modletic! Byla krásně čerstvá, měkká, šťavnatá a voňavá. Takové maso pro grilování chcete. K masu byla jako příloha salát z červené řepy s kozím měkkým sýrem, a salát řeckého typu, a kdo chtěl, mohl přidat také pečivo.

Partnerem akce byl Kaufland, kde všechny tyto dobroty nakoupíte.