fbpx
Testování

Dáte si je na Na měkko nebo Na tvrdo? Snídaňové novinky BeBe

Jaká jsou vaše rána? Ta moje někdy líná a jindy akční. Všechno záleží na tom, jak se probudí slečna Žof. Když má dny, ve kterých dlouho ráno spí, mám čas na delší a klidnou snídani u stolu. A když je vzhůru brzy, tak se snažím co nejdříve vyrazit ven. Za jakéhokoliv počasí. A právě venku jsem testovala první balíčky novinky od BeBe.

Vyrazily jsme s Žof ven, i když pršelo. Naše Tony totiž běžela závod v přespolním běhu. A protože startovali celkem brzy, nestihla jsem snídani. Sbalila jsem si tedy do kočárku BeBe Dobré ráno Na tvrdo – meruňka a také jahodové BeBe Dobré ráno Na měkko. Těšila jsem se, až tuhle novinku vyzkouším.

Tony zaběhla závod skvěle, Žof se prospala na čerstvém vzduchu a já jsem se spokojeně nasnídala pod širým (deštivým) nebem. Doma mě čekala práce a po ní jsem se odměnila. Dali jsme si s manželem kafe a testování zbylých dvou balíčků. BeBe Dobré ráno Na tvrdo čokoládové a BeBe Dobré ráno Na měkko borůvkové.

Otestovány všechny čtyři vzorky a tak jsem si mohla sestavit žebříček chutí 🙂 Co mi chutnalo nejvíce?

  1. Na tvrdo – meruňka. Naprosto skvělá chuť, příjemně křupavá BeBe sušenka. A ty já mám ráda už hodně dlouho.
  2. Na měkko – borůvka. Měkké BeBe Dobré ráno mě překvapilo a v případě borůvky velice příjemně. Výrazná chuť obilnin je moc příjemná a borůvky ji skvěle doplňují.
  3. Na tvrdo – čokoláda. Tato varianta je tvrdší než Na tvrdo meruňka. Sušenka chutnala dokonale s kávou. Doporučuji vyzkoušet!
  4. Na měkko – jahoda. Jahodová chuť mě překvapivě nadchnula nejméně.

BeBe Dobré ráno patří už mnoho let k mým oblíbeným sušenkám. A nejen mým, ale celé naší rodiny. Novinka, která přišla na trh je super, stejně jako naše dlouhodobě oblíbené varianty. Už jste některou z nich ochutnali?

Viděli jste reklamní kampaň na nové BeBe Dobré ráno?

 

Článek vznikl jako spolupráce s magazínem Žena-in.cz