fbpx
Testování

Dopřejte to nejlepší jídlo nejen sobě, ale i svým mazlíčkům.

Že jsme kočičí rodina, tak to už víte. Ale ne všichni ví, že k nám nedávno přibyla taky andulka. A že mí rodiče mají krásného psa. Je to už stařenka. Anglický setr Ashley. Naši se jí ujali, protože ji nikdo nechtěl. Má totiž každé oko jiné a to se prý na výstavy nehodí 🙂 Jenže oni chtěli pejska pro radost. Ne na poháry a medaile. Předtím byl dlouhé roky naším miláčkem setr irský, Sindy. Takže setři jsou naše láska.

Když jsem měla možnost té naší stařence dopřát velice kvalitní krmivo Calibra Dog Premium Line, tak jsem neváhala. Pustili jsme se do testování spolu s magazínem Žena-in.cz. Krmivo značky Calibra dobře znám, protože ho často kupujeme našim kočkám. A když chutná kočkám, tak to psí je stejná dobrota.

Calibra Dog Premium Line nabízí několik druhů, podle toho, jakého psa máte doma. Receptury granulí nabízí vyvážený poměr všech potřebných živin, vitamínů, minerálů či stopových prvků tak, aby plně zabezpečily všechny výživové nároky zdravého pejska. Granule řady Calibra Dog Premium Line zahrnují receptury pro všechny věkové a váhové kategorie. Jistě také oceníte velmi příznivou cenu při vysoké kvalitě krmiva.

Co jsme si vybrali na testování?

Calibra Dog Premium Line Sensitive

Jehněčí receptura pro dospělé psy všech plemen, vhodná i pro psy citlivé. Tato monoproteinová jehněčí receptura bez pšenice a pšeničného lepku se vyznačuje vysokou stravitelností a je vhodná i pro citlivé pejsky.
Obsahuje proteiny živočišného původu v celkové výši 70 %.

Více najdete ZDE

S naší Ashley je to teď už celkem těžké. Má spoustu alergií a bohužel je také nemocná. Do jídla se jí většinou moc nechce, takže najít granule, které by jí chutnaly, to je někdy problém. I proto jsme jí vybrali granule pro citlivé psy. A trefili jsme se! Cpe se, až se jí práší od čumáku.

Už je na dně pytle a naši se rozhodli, že značce Calibra rozhodně zůstanou věrní. Ashley je pořád při chuti a dokonce docela přibrala.

Základem všech receptur této řady jsou kvalitní zdroje proteinu a celá řada je sestavena jako monoproteinová, a to ve variantách kuřecí, jehněčí a hovězí. Krmiva obsahují až 90 % proteinů živočišného původu a mají vysoký obsah masa, což potěší nejednoho chovatele. Dobrou zprávou je, že neobsahují pšenici a pšeničný lepek, a naopak jsou obohacená o přírodní zdraví prospěšné látky pro organismus psa.